2737
2734
عنوان

سریال آقازاده😨😱

719 بازدید | 31 پست

دوستانی که قسمت جدید رو دیدن(قسمت ۱۸) که جمعه اومد...اون چه دیالوگی بود اون مرد طلبکاره  دم خونشون گفت!! با خانواده میدیدم کلی خجالت کشیدم...

....

گفت: کجا رو داره بره؟ هرجای این شهر بره با انگشت ک.ونش میذارن😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیبینم این سریال رو 

ولی بعید میدونم همچین دیالوگی داشته باشه 

اگر هم داشته خجالت نداره که 

توی تمام خیابونای این شهر این کشور پر شده از ادمایی که اینکارو با زن ها میکنن

چیزی که فراوونه ازار و تعرض 

2738

گفت با انگشت نشونش میدن. چی میگید اخه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عه ما 18رو ندیدیم فردا دان میکنم میبینیم

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2706