2733
2739
عنوان

کیا مادرشوهرشون به بیرون رفتنشون حسادت میکنه ، چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 69 پست

اونم میبردم بیرون بهش محل نمیداذم برا خودم کباب برگ سفارش میدادم برااون فلافل

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیکار کنم به نظرتون ؟ خیلی ناراحتم که خوشحاله از اینکه ما جایی نمیریم ، اخه بگو بدبخت تو مادری ؟ که ...

وای اسی حرف دل منو زدی مادرشوهرمنم انقدر بدش میاد مخصوصا من برم بیرون یا خونه بابام.اگ بفهمه شوهرم برام چیزی خربده میاد پولشو میگیره یا باید بهترشو برا اون بخره..بخدا روانی شدم دیگه انگار هوومه..حتی یبارم ب شوهرم گفت بیا پیش خودم بخواب هی نرو پیش زنت😐

مادرشوهر من سر رفتن ما به خونه پدرم مشکل داره تا جایی که شوهرم بهش دروغ میگه میگم چرا راستشو نمیگی مگه جرمه میگه باهام دعوا میکنه بخدا از ترسش نمیرم خونه پدرم زیاد حالا هم باور نمی کنه میگه گوشیو بده دخترت دخترم هم چهارسالشه مادر شوهرم تو صحبتش چند بار ازش میپرسه کجایی فقط با من مشکل داره 4 پسر دیگه داره اگه یه هفته هم بموننن خونه پدرزنشون مشکل نداره

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2731
خب  ولی من ناراحت میشم که راستشو نمیگه اخه مادرش باید بدونه وظیفه ی پسرشه که زن و بچشو بیرون بب ...

دنبال دردسر میگردی؟ فک کردی اگه بفهمه بیرون میری دیدگاهش عوض میشه تو این سن و سال؟؟ فقط با گفتن این که بیرون میری مادرشوهرت رو به جون همسرت میندازی و وقتی همسرت ببینه قدر نمیدونی مسلما به حرف مادرش عمل میکنه، اگه برعکس بود و همسرت به حرف مادرش شما رو بیرون نمی‌برد الان تاپیک میزدی که کاش ما بیرون میرفتیم ولی به مادرش نمی‌گفت 

زندگی شما دو نفر به اون ربطی نداره شما هم لجبازی و بچگی نکن که فقط شوهرت ازت دلخور میشه و فایده ای نداره 

انسان های سن بالا رو فقط باید باهاشون مدارا کرد و مطمئن باش نمیشه نظرشون رو عوض کرد

چیکار کنم به نظرتون ؟ خیلی ناراحتم که خوشحاله از اینکه ما جایی نمیریم ، اخه بگو بدبخت تو مادری ؟ که ...

ناراحتی؟

پس سعی کن هیچوقت نفهمه

اگه بفهمه هرکاری میکنه زندگیتون نابود بشه

میگن یه نفر رفت به یه نفر دیگه پول داد گفت منو رو بام همسایه بکش اونم پولو گرفت و کشتش همسایه رو گرفتن به جرم قتل اینم اومد اعتراف کرد که همسایه بهش پول داده تا بکشمش و این شخص بره زندان اونم از رو حسادت

.

از حرف مردم نترس از همشون بترس

یار نگفتی رفتیم سفر برا همیشه دشمنت میشه و بدبخت میشی

مادرشوهر من سر رفتن ما به خونه پدرم مشکل داره تا جایی که شوهرم بهش دروغ میگه میگم چرا راستشو نمیگی م ...

جواب ندین گوشی رو

یا خودت رو بزن به اون راه

اگه الان جلوشو نگیری بعدا بدتر میشه

گوشی رو نده دخترت بعدا دخترت ضعیف مشیه از نظر روحی و روانی  و تاثیرش رو حوالی دید

به اون چه ربطی داره؟

سعی کن اصلا اطلاعات ندین

یا مثلا اگه گفتن نرین خونه پدرت تو هم بگو باشه ولی شرطش اینه که  اول خونه شما نیاییم.

ولی سعی کن اصلا خبر ندی شمال یه زندگی مستقل تشکیل دادین

فاز مادرشوهرا چیه؟!خانواده همسرمنم چندروز قبل روز پدر و روز مادر میان خونه ما ک ببینن یوقت من چیزی نخریدم برا خوانوادم..همشم از دخترم میپرسن رفتی خونه باباجون چی خوردی؟مادرشوهرم دخترمو میبره تو حیاط هی ازش امار میگیره🙄

2738
خب شما ناراجت نمیشین که پنهون کنین، اخه مگه دارین با دوست پسرمون بیرون میریم 

چه دلیلی داره کسی بفهمه من کجا میرم چیکار میکنم من به خانواده خودم میگم شوهرم جاهایی رو که صلاح بدونه میگه ندونه نمیگه من چیزی بهشون نمیگم دخالتم نمیکنم مگه برای دراوردن چشم مردم بیرون میرم برای تفریح میرم اتفاقا میگم بدونن شاید تو دلشون بمونه بگن بچمون مارو چرا نمیبره بزار ناراحت نشن

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
ممنون ازت دوست عزیز ، امضاتو خیلی دوست داشتم امیدوارم بتونم اینقدر اروم شم که اصلا خوشحالی اون برام ...

درستش همینه عزیزم

تا توانی دلی به دست اور

دل شکستن هنر نمی باشد

ایشون این اشکال و نقطه ضعف رو داره

شما هم مثل همسرتون  باهاش مدارا کنید

واسه زندگی و خوشی خودتون هم بهتره

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون