2733
2734
عنوان

کیا مادرشوهرشون به بیرون رفتنشون حسادت میکنه ، چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 69 پست
وای میگه دلتنگی اخه چه دلتنگی هست که به من میگه خودت برو دکتر امیر گناه داره خستس ، چه دلتنگی که نمی ...

اگرانقدرمطمئن هستیدپس همان بکنیدکه همسرتان می گوید،اکرمی گویدحرفی نزنیدومادرشان مطلع نشوندپس گوش کنید تازندگی بدون جنجال ودعواداشته باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بروباباتوهم خب مگه اون به کارتوومامانت کارداره که توتومسائل اون ومامانش دخالت میکنی حساس نباش لذت ببر

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

وای دقیقا مثل مادرشوهرمنه. انقد باهامون جنگ میکرد وقتی میرفتیم بیرون

شوهرم از لجش بیشتر میبردم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

بیکاری ما میخوایم قایم کنیم شوهرا لو میدن برو حال کن به کسی هم چیزی نگو فقط زندگیتو جهنم میکنن وچشمت میزنن

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
وای دقیقا مثل مادرشوهرمنه. انقد باهامون جنگ میکرد وقتی میرفتیم بیرون شوهرم از لجش بیشتر میبردم

چقدر حوب که شوهرت میدونسته وظیفشه که ببره بیرون واسه همین پنهون کاری نمیکرده 

اره حتما یه جوری به ماررشوهرت حالی کن قشنگ بچزونش اونم حال شوهرتو بگیره شوهرتم از اونور بگه  این چه بیرون رفتنیه که دردسره ولش کن بیخیال بعد حالت سر جاش میاد از خونه تکون نخوری

یه کم سیاست داشته باش دختر

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

به جای سیاست ومدارا حرصشو میخای دربیاری خو که چی؟ که حسادت کنه شوهرتو پر کنه علیه ت؟ آدم با یه گاو که درنمیوفته ازش دوری میکنه حالا تو میخای با شکم بری تو شاخای گاوه🐄🐮🐮🐮🐗🐂🐂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2738
چقدر حوب که شوهرت میدونسته وظیفشه که ببره بیرون واسه همین پنهون کاری نمیکرده 

بشدت حسودی. وقتی میومد خونمون یجوری رخت خوابشو مینداخت ک ما رو ببینه وقتی میخوابیم باهم در این حد

فضول انقد ک نگو. مثلا زنگ میزنه میگه نرفتی خونه مامانت

خواستم بگم ب تو چه

شوهرم انقد بدش از رفتارش میاد اگ پیش هم باشن مثل سگ و گربه میپرن بهم .باز من صلحشون میدم و ب شوهرم میگم گناه داره. روز پاتختی من تو حیاط داشت میزد تو صورتش با دست و ناخن . دیگ من رفتم جمعش کردم 

بعد ب شوهرم‌گفته طلاقش بده بچشم بده جا مهریه

این حرفاشو نمیتونم فراموش کنم. الان ک ازشون دورم خیلی راحتم .اول همش بین  من  شوهرم دعوا مینداخت

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
به جای سیاست ومدارا حرصشو میخای دربیاری خو که چی؟ که حسادت کنه شوهرتو پر کنه علیه ت؟ آدم با یه گاو ک ...

میدونه کار اشتباهیه با همچین ادمی در افتادن اما وقتی دوروبرمو میبینم که زن و شوهری همه جا میرن تازه مادر شوهره خوشحال میشه من حرصم میگیره ما باید پنهون کنیم تا این زن خوشحال باشه 

بیکاری ما میخوایم قایم کنیم شوهرا لو میدن برو حال کن به کسی هم چیزی نگو فقط زندگیتو جهنم میکنن وچشمت ...

خب شما ناراجت نمیشین که پنهون کنین، اخه مگه دارین با دوست پسرمون بیرون میریم 

من اگ همی الان بگم میخام برم آرایشگاه تا بیام اماده شم مادرشوهرم تو سالن آرایشگاهه🤪

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

خانوما لطفااا تاپیک اخرم راهنمایییم کنید مرسی ..ببخشید اسی

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
چیکار کنم به نظرتون ؟ خیلی ناراحتم که خوشحاله از اینکه ما جایی نمیریم ، اخه بگو بدبخت تو مادری ؟ که ...

اشتباه نکن..همسرت کاردرستی انجام میده..سری ک درد نمیکنه دستمال نمیبندن عزیزم

2706