2726
عنوان

خانوما شماها هم خجالت می کشید جلو شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9876 بازدید | 221 پست

اصلا این کارو نکن،میدونی با این کار چه ظلمی در حق بدنت روا میکنی و خدای نکرده در اینده مشکلات جسمی پیدا میکنی ژاپنیا حتی تو یه جلسه مهم تو اتوبوس یا هزجای دیگه ای نیاز داشته باشن باد معدشونو خالی میکنن و اصلاهم بد نمیدونن چون از عوارض نگه داشتن باد شکم خبر دارن گذشته از اون شوهر شمام انسان و همه حالتایی که شما دارین رو اونم داره اونم دستشویی میره مث شما خب اصلا خجالت نکش وبا خیال راحت دستشوییتو برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حقش بوده خودمونیم اسی خیلی خجالتیه چیز عادی هستش که همه این کارو میکنن یکی با صدا یکی بیصدا

آره بابا

یه زره باد که این حرف ها رو نداره 

بده بیرون راحت بشی😂😂😂😂😂😂😂

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید

آقا یک چیزی بگم

من خیلی از باد ول دادن بدم میومد

تا اینکه با همسر گرامی ازدواج کردیم

از اونجایی که خیلی راحته و همیشه تو دپران عقد پیش هم بودیم بعد دو روز از عقد خودشو ول کرد و راحت بود

منم اوایل روم نمیشد خب

بعد دیدم چرا من همیشه از بو و صدای ایشون بهره مند بشم بذار ایشونم بهره مند بشن 😂😂😂

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
دوساله

تو این دو سال اسهال نشدی؟🤣

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.

نه باباچه خجالتی برودسشویی هرکاریم کردی به روی مبارک نیار

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706