2733
2734
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

236 بازدید | 47 پست

آسون ترین روش خوندن نماز شفع و نماز وتر یا تنها نماز وتر

تعداد ذکرا رو هم میتونید کمتر بگید جز ۴۰ مومن

دیدن این تاپیک اتفاقی نیست لطفا برای یک بار هم شده بخونید

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

التماس دعا عزیزم☹💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2738
آخ تازه اومدم بخوابم ولی بلند میشم میخونم... ممنونم ازت التماس دعا

عزیز خدا دعوتت کرده و دیدن این تاپیک اتفاقی نیست خواهش عزیز حتمااا😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

التماس دعا عشقم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍انشالا همیشه بهترینا برا تو باشه خیلییی دوست دارم🌷😍😍😍🌷😍😍🌷🌷❤🧡🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰منم رفتم بخونم🤩🤩🤩🤩🤩🤩💋💋💋🧡❤❤🌷🌷🌷🌷🌷🌷

و خدایی که بع شدت کافیست🌷❤🤗
من خوندم ان شاءالله که قبول بشه🤲🕊💐🕊💐🕊💐 التماس دعا

قبول باااشه عزیز حتمااا میشه😊

قبول باشه. التماس دعا عزیزم😘

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
التماس دعا عشقم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍انشالا همیشه بهترینا برا تو باشه خیلییی دوست دارم🌷😍😍😍🌷😍 ...

حتمااا قشنگمممم منم دوست دارمممم ان شاءالله قبول باااشه پیشاپیش😊❤

2706