2726

حس خیلی بدی دارم واقعا 

یه دوستی دارم دختر راحتیه با پسرا یا یکم تو حرف زدن رکه . دوستمه ینی نزدیکه بهم نسبت به بقیه ولی صمیمی نیستم 

بهرحال تا حالا چیز بدی زیاد ازش ندیدم گرچه یکی دوبار حرفش ناراحتم کرده . 

حالا این دوست من سه سال پیش با یه پسری دوست بود تقریبا مثل خودش بوده پسره اخرم خیانت کرد و کات کردن .

امروز صحبت از اون پسره شد و رابطه ی اونا بعد کسی ک من باهاش حرف میزدم برگشت گفت اره اون پسره بیشعوره (بی ملاحظه و اینا بود منظورش ) و کلا هرجا میره یه برچسب بیشعوری روشه همه میفهمن چجور ادمیه و کسی انتظاری نداره ازش اونوقت منه احمق اصلا یادم نیست چرا ولی برگشتم گفتم فلانی(دختره) هم همونجوریه حالا خیانت نمیکنه ولی در و تخته خوب باهم جور بودنو اینا . اصلا کاری ندارم به اینکه خب بی راه نگفتم همینجوریه دختره تا حدودی . ولی اصلا من چرا باید اون حرفو میزدم چرا چرا باید جلو یکی دیگه اونو تخریبش میکردم اخه. 

الان انقد ناراحتم 

نمیگم که بگید تو مریم مقدسی و اینا نه واقعااا منم خیلییی گناهان زیادی دارم ولی دوتا گناه انجام دادنش واقعا اذیتم میکنه چون هم عذاب وجدان خیلی شدید میگیرم و هم اینکه چند بار واقعا سزای کارمو دیدم یکیش همین غیبته یکیشم قضاوت کردن . 

چند بار شده یکیو برای یکاریش قضاوت کردم و بعد مثلا دو سه سال یا چند ماه دقیقا تو همون موقعیت قرار گرفتم و خودم کار بدتری انجام دادم. 

الانم خیلی ناراحتم هم عذاب وجدان شدید دارم هم میدونم یچیزی میبینم بخاطر کارم 

خودمم نمیخوام برم ب اون دختره بگم غیبتتو کردم حلال کن 

چیکار کنم الان؟ 

صدقه بذارم از طرف اون میشه؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عیب نداره توی جهنم توی بخش غیبتا پیش اون دختره میفتی اونم میگه پست سر تو غیبت کرده همو حلال میکنید م ...

اشکال نداره جهنم اکیه چون احتمال میدم اونم غیبت منو کرده باشه😅

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
قران بخون براش صدقه بده استغفار کن ولی ابروی ادما خیلی مهمه متاسفانه کارمون شده غیبت

اره دیگه الان چکار کنم من اخه وقتی وجهه ینفرو خراب کردم دیگه برنمیگرده که حالا هرچقدم صدقه بدم 

درسته تاثیری تو زندگیش ایجاد نمیکنه ولی بازم بده 😭

ادم پشت دوستش حرف بزنه تف سر بالاس

اگه بد هست چرا انتخابش کردی!و باهاش دوستی

اگرم خوبه ک چرا داری بد میگی حسودی(شما ن ها کلی میگم)

دور از مرامه

کاریه ک شده الکی بشینی فکر کنی بهش درست نمیشه دیگه این کارو نکن و با حس بد تو زندگیش جذبشم نکن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
دیگ تکرارش نکن وقتی انقدراذیت میشی اگ میتونی ب دوستت بگووازش معذرت خواهی کن 

نه نمیتونم واقعا بهش بگم اصلا نمیشه

ادم پشت دوستش حرف بزنه تف سر بالاس اگه بد هست چرا انتخابش کردی!و باهاش دوستی اگرم خوبه ک چرا داری ...

ببین این ادم در حد یسال دوست نزدیک من بود 

بعد ک شناختمش کم کم فاصله گرفتم ازش الان ماهی یکبار حتی حرف هم نمیزنیم 

ولی من فقط نمیدونم چرا قبل حرف زدن فکر نکردم اخه 

2706