2737
2734
عنوان

دوماهه جام از شوهرم جداست

| مشاهده متن کامل بحث + 3721 بازدید | 170 پست
منم از اردیبهشت جامون جدا شده دلم داره میپوکه که پیشش نیستم خونمون هزار پا داره بخاطر بچع ها تو پشه ...

آخی عزیزم من از بچگی تنها میخوابیدم توی اتاق برا همین هر کسی پیشم باشه خوابم نمیبره یا کم میخوابم 

من نه منم نه من منم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کِی؟؟؟؟ بذار تا باز حامله نشدی  ایودی رو که گفتی میگه نه میترسم باز حامله بشیا

دیگه بهتر از قرصه تصمیم گرفتم بزارم چیکار کنم مرسی عزیزم از اینکه بفکرمی 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2728
چرا سمپاشی نمیکنید؟چاره یی نداره یعنی؟

خونمون انشاالله یکی ۲ماه دیگه حاصر میشه و میریم

وای میراث بمونن قده مار هستن انقد بزرگن 

خونه قدیمیه از درزش میان بیرون

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
قرص هم عصبی میکنه هم تقلبی شدن من تاحالا امپول میزدم که پریود نمیشم میخوام عوص کنم بنظرت کان بهتره ...

الآنم همش این پهلو اون پهلو میشه خواب نمیره بخاطر اعتیادش هست؟

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
دیگه بهتر از قرصه تصمیم گرفتم بزارم چیکار کنم مرسی عزیزم از اینکه بفکرمی 

اخه منم طبیعی بودم و تو بحبوحه ی تحقیق که چی بهتره برا جلوگیری که باردار شدم

الان دلم میسوزه خواهرانه میگم حتما زودتر پیگیری کن❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
این پدرا ببخشید نون خشک تو خونشون ندارن که دختر جوون بچه رو به همچین مردی زن  میدن؟؟؟

گلم نگو اینطور تقصیر خودش که نبوده ناراحت میشه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
قرص هم عصبی میکنه هم تقلبی شدن من تاحالا امپول میزدم که پریود نمیشم میخوام عوص کنم بنظرت کان بهتره ...

عزیزم دوستم با امپول باردارشد کان یه چیزیش خوبه باز سوراخ بشه میبینی فوری یه چاره ای میکنی من خودم ۶ساله ازاین روش استفاده میکنم قرصمو مرتبم بخورمااگه شک کنم سوراخ شده یایادموم بره بعده رابطه سالم بودنشو چک کنیم قرص اورژانسی میخورم چون بچه نمیخام سفت گرفتم البته خاست خدا خیلی مهمه اون قرصا عوارشون هرجی هس از بچه بهتره من دیگه حوصلشو ندارم

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
گلم نگو اینطور تقصیر خودش که نبوده ناراحت میشه

اعصابم از پدرش خرد شده.. ممبینی زندگیشو.. دختر 21 ساله باید دانشگاه باشه با دوستاش بگرده.. افتاده با شوهر معتاد و دوتا بچه  و سر و.. اختلاف سنی. چرا آخه؟؟؟ 

اهواز فلفلی سابق.. دیگه خط ندارم واسه ثبت نام. بیخیال شیدبا خط خاهرم اومدم 🤕
وای خدا چه وحشتناک. ایشاللا زودتر برین خونه تون.مبارکتونم باشه

فدات گلم دعا کن زودتر تموم شه کارش 

اصن چله افتاده بهش قرار بود عید بریم😫

2706