2726
عنوان

سوال در مورد فرزندخواندگی اگر دارید بپرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 13339 بازدید | 230 پست
اینکار رو نکنی بهتره  چون شما کارتون غیر قانونیه و بعدها اگر پدر و مادر واقعی بچه یا حتی جد پد ...

نه منظورم اینه که به صورت قانونی ازشون بگیرم یعنی جوری که شناسنامه به اسم خودمون براش بگیریم

فقط میتونم بگم خدا خیرتون بده 

و دعا میکنم خدایا هیچ خونه ای رو بدون بچه نذار و هیچ بچه ای رو بدون پدر مادرش تو این دنیا تنها نذار

خدایا هیچ پدر مادری رو هم با اولادش امتحان نکن

الهی آمین🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله درسته  ولی تجربه ثابت کرده که آسیب بیشتری به این بچه ها وارد میشه وقتی به خانواده ای ورود ...

عزیزم سوالمو جواب بده خیلی حیاتیه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2728
خب نوزاد بزرگ میشه که چه کاریه اینقدر سخت گیری...

دلایلش خیلی زیاد و گسترده است . 

یکی اینکه تعداد نوزادان به نسبت خانواده های متقاضی کمه ، ضمن اینکه نود درصد پرونده های ما نوزاد میخوان ولی ده درصد هستند که بچه های مثلا شش هفت ساله بخوان. 

دوم اینکه بابد از لحاظ روانی ، پزشکی، دادگاهی و خیلی مسایل دیگه بررسی های دقیق انجام بشه چون به هر حال پای یک انسانی در میانه که ما وظیفه داریم  در برابر حقوق انسانی اون حمایت کامل رو بعمل بیاریم

خب نوزاد بزرگ میشه که چه کاریه اینقدر سخت گیری...

دلایلش خیلی زیاد و گسترده است . 

یکی اینکه تعداد نوزادان به نسبت خانواده های متقاضی کمه ، ضمن اینکه نود درصد پرونده های ما نوزاد میخوان ولی ده درصد هستند که بچه های مثلا شش هفت ساله بخوان. 

دوم اینکه بابد از لحاظ روانی ، پزشکی، دادگاهی و خیلی مسایل دیگه بررسی های دقیق انجام بشه چون به هر حال پای یک انسانی در میانه که ما وظیفه داریم  در برابر حقوق انسانی اون حمایت کامل رو بعمل بیاریم

یه سوال  اگه پدر مادرشون بعد اینکه بچه به فرزندخواندگی رفته برگردن و صلاحیتم داشته باشن ، قاضی ...

گاهی اوقات بله ولی در موارد خیلی کم چون قبل از اینکه بچه رو به شما بدند مددکار کارای حقوقی رو انجام میده و بچه رو سلب حضانت میکنه 

یعنی پدر و مادر دیگه حقی ندارن 

اما گاهی اوقات پدر و مادر میتونن خانواده متقاضی رو اذیت کنن که معمولا هم برای اخاذی اینکارو میکنن 

درسته میگن خونه و زمین یا مغازه باید بزنن به اسم اون فرزند خونده؟ 

یک سوم اموال به صورت محضری به نام کودک زده میشه 

و بچه هم تا زمانیکه شما در قید حیلت باشید حق تصرف اموال رو نداره 

چرا ممکنه بشه  ولی معمولا مددکار مربوطه از قبل تمام بررسی ها رو انجام میده و محکم کاری های قان ...

به خانم های مجرد هم نوزاد میدن؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
گاهی اوقات بله ولی در موارد خیلی کم چون قبل از اینکه بچه رو به شما بدند مددکار کارای حقوقی رو ا ...

ببخشید بچه های مریض و معلول رو راحت تر میدن درسته ؟ اون چقدر طول میکشه ؟ اگه خودمون بچه داشته باشیم ممکنه این بچه ها رو بهمون بدن ؟

بله درسته  ولی تجربه ثابت کرده که آسیب بیشتری به این بچه ها وارد میشه وقتی به خانواده ای ورود ...

گلم منظورم خانواده های بدون مشکل نازایی که دوست ندارن خودشون بچه به دنیا بیارن، اما حاضرن سرپرستی بچه های بهزیستی رو قبول کنن بود

سوالتون چی بود عزیزم ؟  من دونه دونه سوال دوستان رو نکاه میکنم که کسی از قلم نیفته

اینکه به خانمهای مجرد هم نوزاد میدن؟

اگر اون خانمها ازدواج کنند مشکلی پیش نمیاد؟

برای خانمها غیر از شغل و داشتن چیزی به نام خود، آیا شرط دیگری هم لازمه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706