2737
2734

امشب داشتیم همینجوری چت میکردیم از اینور اونور هنرمندا و حاشیه هاشون حرف میزدیم یهو این اومد گف من قبلا چن سال پیش تو کف فلان بازیگر بودم توفکر... بودم 

منم خودمو زدم ب اون راه بعدش گف شوخی کردم میخاسنم ازت حرف بکشم و اینا از اولشم از اون بازیگر بدم میومد و... 

ولی من دلم خیلی سرد شد حتی شوخی هم خیلی حرف بد و زشتی بود چیکار کنم بنظرتون

خودم دیگ اصلا دلم سرد شد نمیخام باهاش حرف بزنم دیگه  و میگم اگ فردا اومد گف چرا سردی بگم از چشمم افتادی 

تازه ی هفته بود بازم رابطمون گرم شذه بود... قبلش هم قهر و دعوا بود چون نامزدیم ازین قهرا زیاد داریم براهمین باعث شده بود رابطمون سرد شه الان ک گرم شده بود نباید اینجوری خرابش میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مردا لذت میبرن از اینکه حسادت زن رو تحریک کنن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

هر مردی ممکنه یه بازیگر زن رو توی جوونی دوس داشته باشه و برعکسش هم هست

خیلی از زنا روی بازیگرای مرد کراش دارن!

بعضی وقتا حس میکنم دنیال بهونه اید واسه خراب کردن رابطه

دشمنای ما دلیل افت ما نمیشن:)

بالاخره شوهرته یا نامزدته اگه نامزدته بیشتر وقت بذارید واسه اشنایی اگه شوهرته فراموش کن 

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706