2733
2734
عنوان

خونمو بفروشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 79 پست
نه اصلا نمیتونم هیچی جور کنم فقط طلا دارم که اگه همشو بفروشمم پول انچنانی نمیشه شاید ۱۰ متر بزرگتر ب ...

خب خونتو بده رهن طلاتم بفروش برو جای دیگه رهن بشین چون خیلی سختته ولی ضرر میکنی دیگه چون نرخ پولت کم میشه طلا میره روش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خونه من کوجیک تر؟۵۰ متره  کلا سرویس خواب خودمونو دخترم و جمع کردیم و فقط میز ارایش با کمداش ...

در حد شما با ۳تا بچه و مهمون شب موندنی که نمیفهمه جام تنگه یعنی چی...

دیگه کارد به استخون رسیده...سلامتیم داره از دستم میره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
خب خونتو بده رهن طلاتم بفروش برو جای دیگه رهن بشین چون خیلی سختته ولی ضرر میکنی دیگه چون نرخ پولت کم ...

طلامو بدم دیگه هیچی ندارم

طلام خیلی نیس

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ببخشيد چرا از گفتن متراژ ميترسي؟

نمیترسم 

دلم نمیخواد بگم که هی بیان بگن ما از تو بدبخت تریم ولی به فروش فکر نمیکنیم

هرکسی ظرفیتش و شرایط زندگیش با دیگری فرق داره

اینجوری که تو توصیف کردی دوبرابر خونه منه که مال منم ۵۰متره اتاق خواب که نگم برات سه تا کمد یه فرش ...

ای خدا 😟😟😟😟😟

انشاالله همه مستاجرا صاحب خونه بشن ما هم خدا بهمون نگاهی کنه خونه هامونو عوض کنیم بزرگتر بخریم 

2738
متاسفانه وضعیت ملک خیلی بده. پس خودت ببین که با این اوضاع فروش خونت چه قدر ریسکش بالاست. فعلا همون ر ...

من مطمئنم همه چیز درست میشه

خیلی به اینده خوش بینم...

در حد شما با ۳تا بچه و مهمون شب موندنی که نمیفهمه جام تنگه یعنی چی... دیگه کارد به استخون رسیده...س ...

من با یه بچه اما مهمون میاد کلی اذیت میشم چون انگار سونا میشه از بس دم میکنه خونه و زیره گازم روشنه بدتر میشه 

یا باید برای انچه که دلت میخواد یه چیزی از دست بدی یا همین طلاهات بچسب بشین تو‌خونه کوچیک

من با فروش طلام مشکل ندارم

مسأله اینه که با فروش این طلاهام چیزی بهتر از این که توشم گیرمون نمیاد

نمیدونم چطور بگم خونمون خیلی جاش خوب نیس نمیخرن زیاد

من با یه بچه اما مهمون میاد کلی اذیت میشم چون انگار سونا میشه از بس دم میکنه خونه و زیره گازم روشنه ...

فکر کن طرف ۳ تا بچه دارم منم ۳ تا میاد دورور میونه میگه ببخشید چون جات تنگه بیشتر نمیمونم...

اوناشون که بچه ندارن که دوهفته هم میمونن

یا باید برای انچه که دلت میخواد یه چیزی از دست بدی یا همین طلاهات بچسب بشین تو‌خونه کوچیک

خونمونو بفروشیم طلاهامم بزارم روش باید خونه روبروییمونو بخریم که عین خونه خودمونه فقط دوسال نوساز تر از مال خودمونه امیدوارم منظورمو رسونده باشم

حتی شهرک های اطرافم از مال ما گرونترن

من با یه بچه اما مهمون میاد کلی اذیت میشم چون انگار سونا میشه از بس دم میکنه خونه و زیره گازم روشنه ...

البته بگما من مهمونما دپست دارم

2706