2733
2734
الان ۵ماه ۲/۵،کار کرده درخواست دادم که دیگه کلا زندگیم میره رو هوا

دعوا فایده نداره جز اینکه بچه هات تو تنش بزرگ بشن 

توقع و خواسته های مالیت رو لیست کن هر روز مجبورش کن خرید کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعوا فایده نداره جز اینکه بچه هات تو تنش بزرگ بشن  توقع و خواسته های مالیت رو لیست کن هر روز م ...

خوب الانم چیزلی که می خره رو با پسنداز زندگیمون میخره من میگم ببا وکار واقعی انجام بده بلکه از سرمایه نخوریم اما اصلا وابدا گوش نمیده شده انگاری سنگگگگگ

2738
خوب الانم چیزلی که می خره رو با پسنداز زندگیمون میخره من میگم ببا وکار واقعی انجام بده بلکه از سرمای ...

اگر تمکن مالی دارید بگذر 

اگر ندارید مثلا پدر مادری کسی که حرف شنوی داره ازش بگو باهاش صحبت کنن

همسر منم کار میکنه اما کارشم میکنه

اگرتوش راه بیفتن درامدش عالیه ولی خوب اموزش هاش سخته.بهش انرژی بده ولی با زبون رامش کن یه کاری هم در کنارش داشته باشه تا فارکسش ب در امد عالی برسه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
اگر تمکن مالی دارید بگذر  اگر ندارید مثلا پدر مادری کسی که حرف شنوی داره ازش بگو باهاش صحبت کن ...

داریم از سرمایه میخوریم واینقدر قوده که حرف هیچ احدی رو گوش نمیده

همسر منم کار میکنه اما کارشم میکنه اگرتوش راه بیفتن درامدش عالیه ولی خوب اموزش هاش سخته.بهش انرژی ب ...

میگه من تکون نمیخورم یکسال دیگم طول بکشه از سرمایه میخورم ولی اموزش میبینم به من میگه کوری نمیبینی این استاد های فارکس چقدر پول دارن منم اون طوری میشم

2706