2733
2734
عنوان

پدر و مادرم میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 26 پست
بابام حق داره قبول دارم...ولی بابای من با مامانم ازدواج کردنی هیجی نداشت الان صاحب همچی شده خودش تعر ...

عزیزم خیلیا بودن با شرایط پدر مادر تو اخرش پدره نه تنها بد رفتاری نکرده بلکه وقتی پولدار شده رفته هوو هم سر زنش اورده (البته دور از جون خانواده شما) پدر شما خیلیم فهمیدس که این حرفو میزنه

دیدمممم که میگما؛ زناشون باقناعت پولدارشون میکنن بعد طرف میره زن دوم میگیره

ببین الان مامان من مشکلی نداره فقط شبا قرص میخوره میخوابه...اما اون قدیم ک مریض بود هیچکدوم تقصیره خ ...

پدرتونم سالها مریض داری کرده ایشونم روحیش خسته هست .حتما ایشونم احتیاج به روحیه داره .شما  یه برنامه ی تفریحی چیزی براشون فراهم کن یکم با هم خوش بگذرونن مثلا پیشنهاد بده دوتایی جایی برن یا مثلا به مادرتون بگو یکم تنوع بده مثلا یه غذایی که پدرتون دوست داره رو شام بپزه شما هم شام تنهاشون بذار مثلا برو خونه دوستت .برای مادرتون باشگاه ثبت نام کن که پدذتون ببینه دیکه از اون ادم مریض خبری نیست و الان سرحال و شادابه .ببرش ارایشگاه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابام حق داره قبول دارم...ولی بابای من با مامانم ازدواج کردنی هیجی نداشت الان صاحب همچی شده خودش تعر ...

عزیزم اینکه کمکش کرده و همراهش بوده دلیل نمیشه که هیچوقت احساسزخستگی نکنه به هر حال ایشونم انسانه یه وقتایی ادم دلش تنوع شادی سر زندگی میخواد مخصوصا حالا که همه چیز دارن بیشتر احساس میکننن که جای یه چیزی خالیه.

عزیزم اینکه کمکش کرده و همراهش بوده دلیل نمیشه که هیچوقت احساسزخستگی نکنه به هر حال ایشونم انسانه یه ...

ببین اشتباه متوجه شدی من تو متن بالا هم نوشتم ی مدته طولانیه خوب شده ...ارابشگاه هم میره بافتنی میبافه هر روز بهترین غذارو میپزه خونه داریشم ک نگم کل فامیل میگن...مثلا طبیعیه ادما ی روز سرشون درد کنه بابام در جواب سردر مامانم اینو گفت من پدرمو به اندازه مادرم دوست دارم ولی احساس میکنم نباید میگفت گذشته کسیو نباید بزنی تو سرش...والا خوده من شخصا تو مریضی های مامانم بیشتر سختی کشیدم

2728

منم مامانم خیلییی مریضه 

بابامم آرزو مرگشو داره

:

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

تو چه دختری هستی خدا حفظت کنه😍

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

سعی کن توبحثاشون چیزی نگی وطرف کشی نکنی که عامل دعواشون نشی به نظرم بچه هابایددرک کنن که این یه رابطه دونفره است مادرت خودش اگه میخواست جواب میدادتونبایدچیزی به بابات میگفتی ....

2738
عزیزم بین زنو شوهرا این حرفا ردوبدل میشه طبیعی یه شما خیلیییی زیادی حساسی و بزرگش کردیه اگر فقط همین ...

شایدم من حساسم....ولی دلم میخواد همیشه باهم خوب باشن...من تک فرزندم بشدت وابسته مامان و بابام ینی بدون اونا میمیرم

شاید منظوری نداشته گلم اونجور سخت نگیر عزیزم 

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت