1874
1955

دوقلوهای من نارس با وزن ۱۶۰۰ و ۱۸۲۰ به دنیا اومدن وزن هجده ماهگیشون ۹۴۰۰ و ۱۰۱۰۰ 

با قد ۸۱ و ۸۵ خواستم بدونم قد وزن بچه های شما چند بود در هجده ماهگی؟؟

مامان دوقلوها هستم😍😍

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

عزیزم نظردکتربابهداشت فرق میکنه یه بارببردکتر ببین اون چی میگه

دخترم ک وزنش کمتره بردم دکتر یا نئو زینک میده یا زینک پلاس یا انواع زینک های دیگه که کلکسیون دارم ازشون🤭

مامان دوقلوها هستم😍😍
1965
دخترم ک وزنش کمتره بردم دکتر یا نئو زینک میده یا زینک پلاس یا انواع زینک های دیگه که کلکسیون دارم از ...

پس خودت بهشون برس حتما بهشون آب ماهیچه وآب قلم وآب پای مرغ بده

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
پس خودت بهشون برس حتما بهشون آب ماهیچه وآب قلم وآب پای مرغ بده

همه این عصاره ها استفاده میکنم به اضافه جوانه ها ولی مشکل اصلیشون همین غذا نخوردنشون هست

مامان دوقلوها هستم😍😍
همه این عصاره ها استفاده میکنم به اضافه جوانه ها ولی مشکل اصلیشون همین غذا نخوردنشون هست

وای منم همین مشکلودارم بچم خیلی بدغذاس دیونه شدم ازدستش

1984
وای من خیلی دارم عذاب میکشم بزورمیکنم تودهنش باقاشق اول هرچی ازقبل خورده بالامیاره الکی همش عق میزنه

چند ماهه هست وزنش مگه چند کیلو هست به زور ک نمیشه اخه از غذا زده میشه

مامان دوقلوها هستم😍😍
اتفاقا یکسال اول هر چی بیشتر شیر بخوره براش بهتره سال دوم غذا مهمتر هست 

آخه غدذانمیخوره که پیرم کرده خداکنه سال دوم بخوره.دستت دردنکنه بااین حرفت خیالموراحت کردی

بهداشت ک همیشه میگه خوبه کمبود وزن ندارن

سلام عزیزم منم دوقلو دارم🥰 لطفا تجربیاتتو بهم بگو بچه هاتو چطوری تو خونه سرگرم میکنی ؟ برای راه افتادنشون کار خاصی کردی؟؟؟؟؟ بچه های من ۱۵ ماهن هنوز راه نیافتادن

1976
من پوستم کلفت شده دیگه 😄

خواهش میکنم با راهنماییات کمکم کن ، من خییلی دست تنهام  و بجه هام خیلی بد قلق اصلا بدون ننو نمیخوابن تا صبح ۱۰ بار بیدار میشنو همدیگرو بیدار میکنن، چند ماهگی از شیر گرفتی کوچولوهاتو و چطوری؟؟؟؟

سلام عزیزم منم دوقلو دارم🥰 لطفا تجربیاتتو بهم بگو بچه هاتو چطوری تو خونه سرگرم میکنی ؟ برای راه افت ...

سلام عزیزم واسه راه افتادنشون اگر با دیوار و وسایل راه میرن نگران نباش بچه های منم اخر چهارده ماه چندقدم برداشتن که من بعد اون فقط تشویقشون میکردم کمکشون میکردم ک دیگه راه افتادن بچه های من بیشتر به برنامه کودک علاقه دارن دوتا ماشین کوچیک هم واسشون خریدم باهاش سرگرمن حوصله ام داشته باشم روزی یه بار بازیهای فکری حرکتی ک توی فضای مجازی نشون میدن رو باهاشون کار میکنم یا باهاشون دست دادن رقصیدن نشون دادن اعضای چهرشون کار میکنم یاد بگیرن یا ظرف ظروف آشپزخونه که بهش علاقه دارن میارم باهاشون سرگرن میشن یا با پشتی سرسره درست میکنم بالا پایین میپرن😂😂

مامان دوقلوها هستم😍😍
خواهش میکنم با راهنماییات کمکم کن ، من خییلی دست تنهام  و بجه هام خیلی بد قلق اصلا بدون ننو نمی ...

خواب بچه هات هم کم کم به مرور درست میشه هر چی سنشون بیشتر بشه بچه های من با گهواره و کریر میخوابیدن همون اول گهواره ک کوچیک شد واسشون تو کریر میخوابوندن یا روی پا هنوزم ک هجده ماهه هستن دو روز دیگه میرن تو نوزده ماه هنوزم باید تو کریر تکون بدم تا خواب برن از هفده ماهگی خواب بچه های من خیلی بهتر شد دخترم تا صبح راحت میخوابه پسرم دو باری بلند میشه هنوز بازم فقط میتونم بگم همش اقتضای سنشون هست باید فقط بگذره به مرور درست میشه

مامان دوقلوها هستم😍😍
ممنون که ج دادی، چند ماهگی از شیر گرفتی و چجوری؟

من هنوز از شیر نگرفتم تصمیم هم ندارم بگیرم چون بچه هام فوق العاده بد غذا هستن شیر هم نخورن دیگه وزنشون کم میشه خیلی درگیر غذا نخوردنشون هستم مخصوصا دخترم که تا شب شده اصلا غذا نخورده فقط شیر میخوره گذاشتم هر وقت خودشون از سرشون افتاد شیر رو قطع کنم پسر خواهرمم تا سه سال شیر خورد بعد از سرش افتاد حتی بچه های من شیر پاستوریزه هم نمیخورن فقط شیر خشک 

مامان دوقلوها هستم😍😍