2733
2734
عنوان

رفت و آمد با خانواده شوهر.

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 38 پست

هر کی یجوره ، 

یعنی بستگی ب خانواده همسر داره 

من مامانم با زن داداشم مث دخترشه ، همش با کادو کوچیکم شده خوشحالش میکنه ، اونم خیلی دوست داره اینجا بیاد و واقعا هم هواشو داریم 

ولی مادر شوهر خودم کلا خنثی هستش و عاطفه زیاد نداره و بی تفاوته  ،اصلا با من تماس نداره، منم زیاد باهاشون قاطی نشدم و خیلی کم میرم و از این بابت راضیم ، 

همسر منم شبا شیفته ولی فقط خونه مادر خودم میرم ، تا الانم شب خونه مادرشوهرم شب نخوابیدم 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
خب گفتم ولی بنظرش مشکل بزرگی نیست و بازم اصرار داره ک برم

اگه سنت از ۲۴ ب بالایه.الان تو یه خانوم بزرگ هستی بشین تو خونت.میدونی چرا اصرار داره؟!چون خونع مادرت میری اونم دوس داره خونه مادرشم بری.ولی بنظره من اگه شرایطشو داری برو خونت .خونه کسی نرو.اگه میترسی هم با ترست کنار بیا.تا کی میخوای خونه مادرت یا مادرشوهرت بری؟!

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق دارندهمسرتان،پیش آنهاهمبه هماناندازه خانه مادرتان حداقل بروید،باعث کدورت وناراحتی بین شماوهمسرتان می شود،ازطرفی نیزبه همسرتان هم بگوییدکه باخانواده شان هماهنگ کنندکه مبادامزاحمتی برایشان بشود.

من با جفتشون همسایه م .خونخ مادرشوهرم هفته ای یه بار با همسرم میرم .خونخ ی مادر خودم بیستر هر وقت بخوام. اوابل همیرم میگفت خب اون طرفم برو گفتم بدوم تو نمیرم . والسلام .

اما پدرشوهرم گاهی میاد بچه ها رو میبره میگه خودتم بیا میگم نه من به کارام میرسم تا بچه ها نیستن 

. 

اگه سنت از ۲۴ ب بالایه.الان تو یه خانوم بزرگ هستی بشین تو خونت.میدونی چرا اصرار داره؟!چون خونع مادرت ...

خب زیاد که نمیرم تا الان همش خونه میموندم ولییی شوهرم میره ۴/۵ روز تک و تنهام تو خونه خب ادم حوصلش سر میره اونم تو این کرونا ک هیچ جا نمیشه رفت..

💓💓💓
2738
 روزی دوازده بار با مادر شوهرت حرف میزنی

امیدوارم لایق باشه مادر شوهر من که دختراش ازش بی خبر بودن من هر روز زنگ میزدم بعدا خوب جوابمو داد بیشعور . باید میفهمیدم زنی که دختراش گذاشتنش کنار چطور زنیه

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
حق دارندهمسرتان،پیش آنهاهمبه هماناندازه خانه مادرتان حداقل بروید،باعث کدورت وناراحتی بین شماوهمسرتان ...

چقدرکتابی نوشتی عزیرم؟؟😍😍😍😁😁😁

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤
خب زیاد که نمیرم تا الان همش خونه میموندم ولییی شوهرم میره ۴/۵ روز تک و تنهام تو خونه خب ادم حوصلش س ...

من خودم تنهام .تو یه شهری هستم که پدرم پیشمه ولی نمیرم خوشون زیاد.چرا؟چون الان من زندگی از خودم دارم.شده گاهی از تنهاییام گریه زیاد کردم ولی خودمو با کتاب و موبایل و...سرگرم میکنم.نظرم اینکه نمیشه همش خونه اینو اون باشه ادم.

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

من تجربه خودمو میگم 

منم شوهرم نبود میرفتم میگفتم بنده خدا مادرشوهرم تتهاس گناه داره میرم اونم از تنهایی در میارم خیلی میرفتم پیشش خدا شاهده فقط برای اینکه تنها نباشه چون دختراش یک شهر دیگه هستن چقدر کاراشو انجام میدادم واقعا خیلی دوسش داشتم ولی بعد فهمیدم اینقد بیشعوره انگار منو خر فرض کرده ازم سو استفاده میکرد منم کم کم روابطمون محدود تر کردم همین اخری هم بحث بزرگی باهم کردیم که فقط هر چندوقت یکبار به اجبار شوهرم میرم 

حالا بخاطر دل شوهرت یه روز سختی بکش چی میشه مگه؟ من خانواده خودم شهرستانن سالی دوبار میریم ...هرچند وقت یه بارم خانواده همسرم دور هم جمع میشن البته قبل کرونا ...از موقعی ک کرونا اومده من یه بار خانوادم و دیدم و یه بار خانواده همسرم اونم بعد زایمانم ..دیگه قرنطینه کردم خودمو پسرمو تو خونه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706