2726

راههای افزایش سوخت ساز بدن 

اینقدر توخونه موندم  دارم چاق میشم   دیگه انگیزه رژیمم ندارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پودر آشامیدنی چای سبز و زعفران الن بیوتی، یک ترکیب ضداشتها استحصال شده از زعفران و عصاره چای سبز می‌باشد که اثرات آن در ایجاد احساس سیری، افزایش متابولیسم و در نتیجه کاهش وزن در تحقیقات کلینیکی مورد تایید قرار گرفته است.

• کاهش میل به قند و شیرینی‌جات • کاهش گرسنگی بین وعده‌های غذایی • کاهش میل به ریزه‌خواری و کمک به مدیریت وزن • افزایش حس سلامت و کاهش پرخوری حاصل از استرس • افزایش سوخت و ساز بدن

مشاوره رایگان پوست و مو😍😍😍😍
اگه بیماری کبد نداری یا بچه شیر نمیدی  الکارنیتین بخور ولی باید حتما ورزش کنی چون به کبدت آسیب ...

ال کارنتینم میخورم ولی مثل قبل وزن کم نمیکنم 

قرص تن لس چیه ؟ از کجا بخرم عوارض نداره  خودتون استفاده کردید

من خودم خوردم معدم اذیت کرد شوهرم میخورد اذیتی نداشت اصلا دارو خونه داده بود کلا گیاهیه عالی لاغر کرد منم با رژیمو ورزش لاغر شدم ب سختی اقا باقرص😕😕😕😤😤😤

من خودم خوردم معدم اذیت کرد شوهرم میخورد اذیتی نداشت اصلا دارو خونه داده بود کلا گیاهیه عالی لاغر کر ...

چه عالی  عوارض نداره  ؟ چند کیلو چه مدت لاغر شد 

چه عالی  عوارض نداره  ؟ چند کیلو چه مدت لاغر شد

تو یماه دقیق یادم نیست خیلی لاغر شد لباساش تنش نمیشدن ولی بد قرص عالی بود ن کلا گیاهی رفته بود قرص دیگ بخره دارو خونه اونو داده بود ولی بمن نساخت بدن بابدن فرق داره 

تو یماه دقیق یادم نیست خیلی لاغر شد لباساش تنش نمیشدن ولی بد قرص عالی بود ن کلا گیاهی رفته بود قرص د ...

من یه بار اسلیم کوییک خوردم حالم بد شد  خیلی بد بود خیلی انگار داشتم میمردم

برنامه کالری شمار خوبه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
برو فضای باز ورزش جاهای خلوت

قبلا میرفتم باشگاه الان اصلا انگیزه ندارم  همیشه تو خونه هستم  

2706