2726
عنوان

چرا لاغر نميشم؟؟؟يكي كمكم كنه

583 بازدید | 71 پست

چاي سبز ميخورم. روزي نيم ساعت ورزش ميكنم. غذامو به معناي واقعي كم كردم.نون و برنج خيلي كم.شيرينيجات حذف

فقط ببحشيد دچار يبوست شدم و اينكه قرصايي مثل آهن و زينك پلاس و بيوتين و ويتامين اي و دي مصرف ميكنم ممكنه اونا مانع كاهش وزنم بشن؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

نه عزیزم اونا تقویتیه ولی ویتامین دی توی افزایش اشتها یه مقدار تاثیر داره 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
نه عزیزم اونا تقویتیه ولی ویتامین دی توی افزایش اشتها یه مقدار تاثیر داره 

زينكم اشتهارو زياد ميكنه اما من زياد نميخورم نميدونم مشكل كجاس

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مولتی ویتامین چاق کنندست ولی قرص اهن نه , هرشب قبل خواب سرکه سیب با اب قاطی کن بخور عااالیع

واقعا؟؟ از امشب امتحان ميكنم

زينكم اشتهارو زياد ميكنه اما من زياد نميخورم نميدونم مشكل كجاس

کالری شماری انجام میدی؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
کالری شماری انجام میدی؟ 

نه به اون صورت.تقريبا حواسم به كالري ها هست ولي دقيق نه نرم افزار ندارم.

شوهر من بخاطر موهاش قرص زینک میخورد ب شدت چاق شده بود و با رژیم و ورزش هم اصلا فرقی نمیکرد بعدا از دکتر پرسید گفت قرصاتو کم کن. خوب شد

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
نه شاید زخم معده بگیری شاید به معده شما نسازه مگه الکیه اسید بریزی تو معدت

نميدونم ديگه چه خاكي تو سرم كنم كلا اميدمو از دست دادم

شوهر من بخاطر موهاش قرص زینک میخورد ب شدت چاق شده بود و با رژیم و ورزش هم اصلا فرقی نمیکرد بعدا از د ...

جدي؟ پس بخاطر تقويتياس

2706