2410
2553

خو اول جایزشو میگم 😁 : جایزش اینه که یه تاپیک فقط مخصوص برنده ها میزنم و ب همه ب عنوان باهوشای سایت معرفیشون میکنم😜😍+ عکسنوشته اسم خودشون😋

حالا بریم ببینیم اصن مسابقه چی هس😐😑

خب ببینید :

اول من شما رو بین دوتا گروه تقسیم بندی میکنم

۱.گریفیندور

۲.اسلیترین

بعد یه کلمه ای رو بعضی از حروفشو برمیدارم باید حدس بزنید اون کلمه چیه😁

هرگروهی بیشترین امتیازو داشت ؛ جایزه ها بهش تعلق میگیره

توجه 👈 اگر کسی وسطای مسابقه اومد خواست شرکت کنه اشکالی نداره.اما چون من شاید فرصت نکنم گروهبندیش کنم خودش بره تو هرگروهی ک دوس داره

توجه👈وقتی میخواید کلمه رو بگید حتما حتما حتما اسم گروهتونم بنویسید زیرش.چون میخوام امتیاز بدم قاطیومیشه

توجه👈واسه هرگروهی معماشو گذاشتم باید هم گروهیاشو تگ کنه تا اوناهم بیان و امتیاز بیشاری بگیره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بازی ☝️🙁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2456

من همیجوریشم هوشم محرزه😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2714

من گریفیندور باشم یاد هری پاتر اینا افتادم😍

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2706