2726
عنوان

یه هفته دیگه

236 بازدید | 9 پست

میشه ۱۴ ..حالا داداشش اصرار داره اونم بره بدنسازی..امشب رفته بودن..وقتی اوند زیر چشمش گود رفته بود..گمونم قند خونشم پایین بود ..میگین بره یا نره..کوکو سیب پخته بودم خوردن..

نرن،جدای همه ی اینا

کرووووونارو جدی بگیرید،نزنن بیرون ی مدت بخدا چیزی نمیشه

موج سوم خطرناکه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نرن،جدای همه ی اینا کرووووونارو جدی بگیرید،نزنن بیرون ی مدت بخدا چیزی نمیشه موج سوم خطرناکه

ماسکم میزنن بدتر..بازدمشونو دوباره نفس میکشن ..میگم خوبتون نیس باز اصرار دارن بروند

ماسکم میزنن بدتر..بازدمشونو دوباره نفس میکشن ..میگم خوبتون نیس باز اصرار دارن بروند

خب داخل خونه ورزش کنن

دمبل و دم و دستگاهشونو بیارن خونه ورزش کنن

بخدا خطرناکه،انقدر فامیل و آشنای جوون و خوش هیکل دیدم بخاطر کرونا فوت کردن،دلم خونه براشون😔😔😔خانوادشون نمیدوووونی چقدر داغون بودن😔مراقب باشید...

خب داخل خونه ورزش کنن دمبل و دم و دستگاهشونو بیارن خونه ورزش کنن بخدا خطرناکه،انقدر فامیل و آشن ...

کاش زودتر تموم میشد..دیگ نمیزارم بروند..ولی تنبلن تو خونج ورزش نمیکنن

کاش زودتر تموم میشد..دیگ نمیزارم بروند..ولی تنبلن تو خونج ورزش نمیکنن

ورزش نکنن،بهتره تا جوونیشون بخاطر هیکل از بین بره خدایی نکرده...انشالله بعدکرونا