2726
عنوان

❤کی مثل من کسی دوسش نداره؟❤

173 بازدید | 13 پست

تنها ❤

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
منم تنهام

چکار میکنی تو که حرص نخوری .

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت خودتو دوست داشته باشی کافیه بقیه هم به شست پات باشن🤞

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

منم😔

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

من کسیو که عاشقش بودم تنهام گذاشت رفت😔😔

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت                                                اقای خاص امیدوارم همونجور که دل منو شکستی رفتی من دم نزدم خدا تقاص تک تک اشکای منو ازت بگیره فک کردی رفتی از خدا که نمیتونی فرار کنی واگذارت کردم فقط به همون خدا...
ادم میگه ها ولی نمیشع

چرا بابا میشه . البته من الان یکیو دوست دارم اون خبر نداره به شدت محتاج محبتش هستم . ولی از خانواده و دوست و اشنا اصلا انتظار ندارم

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..