2703
2553
عنوان

ادم فضایی ها 👽👽

700 بازدید | 109 پست

چه تئوری راجبشون میدونین بگین دوستا تون هم تگ کنین چه شکلی تصورشون میکنین😁

@_چکاوک    

@پانداااااااااااااااا    

@حدیثوو    

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بنظرم مهربون هستن

عارع شاید😁

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

زمین سرزمین اصلی انسانا نیست

پس ماهم یه جورایی ادم فضایی ایم😆😃😃😃

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2714
وجود ندارن

قران هم گفته که وجود دارن

عارع شاید😁

چون فکر میکنم به مردمی که سالها قبل بودن خیلی کمک کردن...

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
😕میگن اهرام مصر رو با کمک اونا ساختن

اوهوم منم شنیدم ولی یه تئوری عجیب درباره ی مصر هست

2706