2726
عنوان

خواستگارزنگ زد بیایدبگیدچه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2761 بازدید | 155 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله شعور دارم چون توهین  نکردم فقط گفتم حرف زشت نزن ک بار دوم شعورت ثابت کردی مادرم هستی تازه&n ...

عزیزم جواب هرکسی رونباید داد گاهی جواب ابلهان خاموشیه فقط بخاطر اعصاب خودمون بی تفاوت بگذر 

2728
بله شعور دارم چون توهین  نکردم فقط گفتم حرف زشت نزن ک بار دوم شعورت ثابت کردی مادرم هستی تازه&n ...

تا یاد بگیری دیگه دخالت نکنی

مگه واسه تاپیک تو نظر دادم؟

استارتر خودش میتونه جواب منو بده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

اون به من چون شرایطی پیش اومده خودم جواب تلفن بدم میگه هولم 

پس خودش چیه ک ادمارو قضاوت میکنه این ادما ارزش حرف زدن ندارن😉

گفت پسر دیپلمه 27 سالشه وتو کارگاه اجرپزی وبلوک ونمیدونم چیه 😐خلاصه گفتم تحصیلاتشون به دخترمون نمیخ ...

خیر.من بعد ۸سال هنوز زمین ساخته نشده

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗

من یه خاستگار خوب داشتم ردش کردم بخاطر درس پشیمونم 😕😶

با دعاهای شما نی نی سایتی ها یبار به آرزوم رسیدم   میشه ایندفعه هم برای رسیدن به حاجتم و سلامتیم یه صلوات بفرستید... الهم صلی الله محمد و آل محمد ❤️ 
حالانمیدونم چه کنم؟؟ پیش خودم میگم شاید اخلاقش خوب باشه باایمان خوش تیپ و... اما بااین اوضاع اقتصاد ...

اره واقعا درک میکنم بخدا اگه برمیگشت ب دوسال پیش ادم باز دلخوش بود ،البته ما تز قبل دوست بودیم شوهرم بخاطر من کارش ول کرد اومد خواستگاری دیگ بیکار بود ولی بخاطر خودش ثابت کنه سریع برای خواستگاری رسمی خودش جمع وجور کرد دهن همه رو بست ،اما الان اوم جون بکنه هم ب جایی نمیرسه همه از هر طرف تحت فشارن ،اقتصاد از همه لحاظ ب مردم فشار اکرده بخصوص امر ازدواج،یا پسرا نمیرن بخاطر ترس اینده واقتصاد خواستگاری یا اگ هم میرن دخترا نمیتونن امیدوار باشن ب زندگی تو رفاه،خیلی سخته واقعا امیدوارم هر چ زودتر اوضاع خوب بشه همه تحت فشاریم 

بااین شرایط مورد منو میگی چکارکنم

من بودم قطعا رد میکردم 

با دعاهای شما نی نی سایتی ها یبار به آرزوم رسیدم   میشه ایندفعه هم برای رسیدن به حاجتم و سلامتیم یه صلوات بفرستید... الهم صلی الله محمد و آل محمد ❤️ 
اره واقعا درک میکنم بخدا اگه برمیگشت ب دوسال پیش ادم باز دلخوش بود ،البته ما تز قبل دوست بودیم شوهرم ...

لعنت به این اوضاع واقعا من خودم خواستگارم پیدابشه چطورقراره جهاز بخرم واقعا 

2706