2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو نکرد گفت ۱۰ روز دیگه بیا.دکترم همه رو سونو داخلی میکنه چیکار کنم؟طوری نیس واسه نی نی؟؟

نه بمون هشت هفته برو زودتر بری استرس میگیری

نه فقط سونو شکمی تو مطب دکتر میخوای سونو کنی؟؟؟؟؟؟هیچوقت این کارو نکن بگو بنویسه برو پیش متخصص سونو

من بارداری قبلیم تو مطب سونو کرد که دقیقا8هفته و چارروز بود قلبشم میزدتا اومدم خونه افتادم لک بینی بعد رفته رفته بیشتر شد تو هفته 12خونریزی شرو شد سونو کردن گفتن جنین تو هشت هفته و خورده ای ایست قلبی کرده 😔کورتاژ شدم

سونو شکمی مطمئن ترینه

2728
نه بمون هشت هفته برو زودتر بری استرس میگیری نه فقط سونو شکمی تو مطب دکتر میخوای سونو کنی؟؟؟؟؟؟هیچوق ...

وای عزیزم😥😥

باشه گلم...پس واسه ساک حاملگی گفته ۱۰ روز دیگه بیا اونم میشه شکمی برم؟

فعلا تاوقتی اولین سونو رو نرفتی از رو این حساب میشه بعدش تو سونو سن دقیق بارداریت مشخص میشه 3هفته دی ...

ممنونم عارف جان ایشالا خدا نی نیتو برات صحیح و سالم خودش حفظ کنه

2738
ن ۵ هفتم قلب نداره. لکه بینی و درد دارم. میگن خارج رحمیه

وااای نه خدا نکنه عزیزم بنظرم جایی دیگم برو واس سونو شاید اونطورنباشه امیدوارم حال خودتو نینی خوب باشع و اینبار رفتی سونو همه چی اونطور که میخوای باشه

سقط شد😭

وای متاسفم عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن کاملا حالتو میفهمم منم بچه اولم سقط شد وبلطف خدا دقیقا یماه بعدش باردارشدمو خدا این فرشته کوچولو رو بهم داد

بدنتو خوب تقویت کن بعد یه دوره پریود دوباره اقدام کن مطمئن باش خیلی زود نتیجه میگیری بعد سقط رحم آماده ترمیشه دعات میکنم عزیزم بااین حالت دعاکن و توکلت بخدا باشه

خودش سقط شد؟؟؟

2706