2726
عنوان

😭کتکم زد

1827 بازدید | 90 پست

سلام خیلی ناراحتم اصلا نمیدونم چیکار کنم باهاش حرف بزنم یانه امروز انقدر کتکم زد سر هیچ و پوچ مامانمو میگم من ۱۸ سالمه نامزد هستم منو میزنه سراین که مثلا یه ذره صدامو واسه خواهر کوچیکم بلند کردم انقدر زدتم بدنم کبود شده درسته نباید صدامو واسه خواهر کوچولوم بلند میکردم ولی خب اونم اعصابمو خراب کرد منم اونطوری کردم اومد انقدر زد بهم گفت عروسی میکردی میرفتی راحت میشدم از دستت گفت😔از خانوم فاطمه زهرا خواستم تورو بکشه یعنی واقعا واسه یه صدا بلند کردن خواست بمیرم خیلی ناراحتم انقدر گریه کردم

خدا صبرت بدع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

جلوش وایستا از خودت دفاع کن

بچه نیستی که

اون حق نداره همچین کاری بکنه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی شاید اعصابش ازجای دیگه خورد بوده عروسی کنی بری راحت میشی 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عیب نداره تو بسپار ب خدا اون خوب جواب همرو میده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
جلوش وایستا از خودت دفاع کن بچه نیستی که اون حق نداره همچین کاری بکنه

وای تحریکش نکن

جلوی مامانش وایسه؟؟؟

بدتر میشه اوضاع

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706