2737
2734
عنوان

امروز رفتم جهیزیمو از خونه بابای بچم بردم خونه خودم بعد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 169410 بازدید | 772 پست

ببخشید دستم خورد اشتباه اومد

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی یه سوال. بورس یعنی چی و چجوری گذاشتی تو بورس میشه یادم بدی و یه توضیح بدی من حدود ۱۰ تومن دارم

عزیزم من کارای بورسمو نمی کنم تریدر گرفتم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
😔😔😔خاهر منم وقتی ازدواج کرد همسرش خوب بود همه فامیل دیدن می گفتن عجب پسری یهو نمیدونم چی شد الان ...

خیلییی از این موردا دیدم متاسفانه 

همشونم ی وجه مشترک داشتن اونم این بود اولش خیلی خوشبخت بودن و درمورد خوشبختیشون تو فامیل و دوست و آشنا خیلی حرف بود

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2731
زورگویی و مردسالاری بیش از حد همسرم . خب من تو یه خانواده ی کاملا امروزی و زن سالار بزرگ شده بودم نم ...

عزیزم این تفاوت ها برای همه هست 

الان من مسلمون نیستم همسرم هست 

دوتا خانواده و فرهنگ‌ متفاوت 

خانواده ما زن سالار 

خانواده همسرم مرد سالار 

من و همسرم الان خارج ایران زندگی میکنیم بقیه داخل ایران 

یکی از خواهر هام دکتری حقوق داره اون یکی مدیر یکی از اداره های خاص تو ایرانه 

و خواهر و برادر شوهرم تحصیلات معمول

و خیلی چیزهای دیگه 

ولی با همه این تفاوت ها برای هم تلاش میکنیم 

شما دوتا به نظرم زندگیتون سر حاشیه خراب شده وگرنه جفتتون میتونستید باهم بسازید با نمیدونم شاید اشتباه میگم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
آخه دختر یه ساله رو که نمیشه مهد گذاشت 

چرا نمیشه؟ 

قبلا مرخصی زایمان شش ماه بود و خانمهای شاغل از جمله خود من ، دخترم رو از شش هفت ماهگی مهد گذاشتم. همکارها هم همین طور. 

الان مرخصی زایمان نه ماه شده، بچه ها رو از نه ماهگی میذارن. 

دختر شما که دیگه بزرگتره. 

2738
همه اینها که گفتی رو همه ادم ها چه زن چه مرد دارن فقط درصد ها فرق میکنه شوهر شما هم استثنا نیست مگر ...

گلم یعنی به نظر شما واکنش شوهر من به این اشتباه من طبیعی بوده که میگین این صفت هارو همه ی آدم ها دارن ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
چرا نمیشه؟  قبلا مرخصی زایمان شش ماه بود و خانمهای شاغل از جمله خود من ، دخترم رو از شش هفت ما ...

مهد کودک گناه داره بچه 

الانم. که کروناست

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چند سالته؟؟؟

۲۷ 

نه هرگز برا کار بچه کوچیک مهد خوب نیست به موقع پوشک عوض نمیکنن ب موقع به بچه بی زبون نمیرسن مریض میش ...

فقط دلم پیش این بچه ی یه سالست

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
مرسی گلم از انرژی خوبی که بهم دادی 🌹💕

فدات . ولی واقعا حال کردم یه خانم با قدرتی مثل شما رو دیدم ای ول واقعا

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
گلم یعنی به نظر شما واکنش شوهر من به این اشتباه من طبیعی بوده که میگین این صفت هارو همه ی آدم ها دار ...

عزیزم من جزیاتو نمیدونم اصلا چرا شوهرتون‌ تا این حد چشم دیدن خواهرشو نداره؟

از نظر شما اشتباه بوده شاید نظر اون فرق داره 

ادم تا کامل ندونه نمیتونه قطعی چیزی رو بگه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706