2733
2734
عنوان

کم شدن شیر

195 بازدید | 52 پست

پسرم ۶۷روزشع اوایل خیلی شیر داشتم تا خدی ک روزی دو سه بار لباس عوض میکردم پد میزاشتمم خیس میشد الان چن روزه اصلا شیر نمیاد پسرمم همش گریع میکنه ب نظرتون چرا یهو کم شد؟

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
شیربعدیه مدت کم میشه بیشترخانم هااینجوری هستن نزاربچه گشنه بموه شیرخشکم بهش بده

اصلا دوس نداشتم بچم شیر خشکی بشه اره باید بدم نمیدونی چکار کنم شیرم زیاد بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا دوس نداشتم بچم شیر خشکی بشه اره باید بدم نمیدونی چکار کنم شیرم زیاد بشه؟

ببین شیرخشک مگه چیه منم بچم شیرخشک میخوره خیلیم راحتم بچمم گشنه نمیمونه وزنش کم بشه همش غصه وزنشوبخورم.کله پاچه وچای شیرم زیادمیکنه من تاشش ماهگی شیرخودمم میدادم بعدش دیگه شیرخشک وغذای کمکی میدم

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
ببین شیرخشک مگه چیه منم بچم شیرخشک میخوره خیلیم راحتم بچمم گشنه نمیمونه وزنش کم بشه همش غصه وزنشوبخو ...

اره یکسره گریه میکنه من امروز متوجه شدم شیرم کمه هی میدیدم نمیخوره شیر نگو ک کم بود عصبی میشد

مرسی عزیزدلم از راهنماییت

فدات گلم امیدوارم موفق بشی ولی یادت باشه اگه نمیخوای بچت شیرخشکی بشه اصلاااا بهش نبایدشیرخشک بدی اگرم برات مهم نیس ونمیخوای بچت گشه بمونه بهش یکی دووعده شیرخشک بده

2738
اره یکسره گریه میکنه من امروز متوجه شدم شیرم کمه هی میدیدم نمیخوره شیر نگو ک کم بود عصبی میشد

آخی عزززیزززم طفل معصوم گشنشه اینجوری پیش بره وزنش کم میشه هاااا

فدات گلم امیدوارم موفق بشی ولی یادت باشه اگه نمیخوای بچت شیرخشکی بشه اصلاااا بهش نبایدشیرخشک بدی اگر ...

اینک کلا شیر خشکی بشه دوست ندارم حس میکنم حس مادری ب شیر داذن بهش ولی اگ بیچاره گشنه بمونه ک نمیشه بهترع یکم کمکی بخوره

آخی عزززیزززم طفل معصوم گشنشه اینجوری پیش بره وزنش کم میشه هاااا

اره بمیرم براش فرددا براش شیر خشک میگیرم فقط یه سوال باید چقد بدم بهش بلد نیستم ممنون اگ راهنمایی کنید

اینک کلا شیر خشکی بشه دوست ندارم حس میکنم حس مادری ب شیر داذن بهش ولی اگ بیچاره گشنه بمونه ک نمیشه ب ...

ببین عزیزم اگه بخوره دیگه نمیتونه ول کنه شیرخشکوبهش مزه میده اونوقت ممکنه ب مرورزمان که بزرگ تربشه سینتونگیره ولی من اولش یکم خودمواذیت کردم الان دیگه عین خیالم نیس همین که میبینم بچم باهیچکسی جزمن نمیمونه برام بسه

اره بمیرم براش فرددا براش شیر خشک میگیرم فقط یه سوال باید چقد بدم بهش بلد نیستم ممنون اگ راهنمایی کن ...

ببین گلم بچت مشکل کولیک داشته؟مثلا ب لبنیات گاوی حساسیت داشته دل دردمیگیره؟میدونی چ شیرخشکی بگیری؟

2706