2733
2734
عنوان

چرا کاربریم ترکید

230 بازدید | 35 پست

چرا کاربریم یهو ترکید. من نه مزاحم کسی شدم. نزدیک 6 ماه  بود عضو سایت بودم. کله پستام به 200 تا نمیرسید . فقط گاهی میومدم نظرات بقیه رو میخوندم و میرفتم حتی اگر سوالی بقیه خانم ها  میپرسیدن درباره قرصی یا چیزی اطلاع داشتم پاسخ میدادم . نه به کسی توهین کردم و نه جواب بقیه رو دادم.

اگر با آقایان مشکلی دارین کلا جنسیتشو از سایت بردارین و نزارین عضو بشن

نه اینکه اینطوری بی دلیل یهو حذف کنین

گزارش زدن حتما بی دلیل نمیشه ترکید

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا عقده این داداشه من

ازین به بعد هرکی رو کامنتات ریپ زد سریع گزارش بزن تا اگه گزارش زده باشن هم بی حساب بشی باهاشون😂

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
2728

منم نمیدونم چرا بعضی ها نمیتونن حضور آقایون رو هضم کنن...

اگر عضو آقایان ممنوع بود چرا گزینه ای بود که مردی یا زن...

خانمها اینجا مختص شما نیست 😉

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
 بعضیا عقده این داداشه من ازین به بعد هرکی رو کامنتات ریپ زد سریع گزارش بزن تا اگه گزارش زده ب ...

واسه من گزارش نزنی یه وقت😐🤔

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
گزارش زدن حتما بی دلیل نمیشه ترکید

چرا اخه. دیگه جرئت نمیکنم حتی کیسو راهنمایی کنم. ادم کاره خیرم نمیتونه بکنه. حداقل ناظری چیزی بزارن پی گیری کنه گزارشات رو

کاربری قبلیت؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738
واسه من گزارش نزنی یه وقت😐🤔

من تا حالا برای کسی گزارش نزدم . حتی اگر اون خانم به اقای توهین کرده بود کلا گفتم پستام به 200 تا نمیرسید. حتی دوستیم نداشتم در سایت. سرم تو لاکه خودم بوده 

منم نمیدونم چرا بعضی ها نمیتونن حضور آقایون رو هضم کنن... اگر عضو آقایان ممنوع بود چرا گزینه ای بود ...

اون روز یکی تاپیک زده یه جنین سایت بزنید این بچه ها برن توش   

حال ادمو بهم میزنن فکر میکنن جذاب میشن با خرفاشون

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
چرا اخه. دیگه جرئت نمیکنم حتی کیسو راهنمایی کنم. ادم کاره خیرم نمیتونه بکنه. حداقل ناظری چیزی بزارن ...

کاربری قبلیتون چی بود؟

شاید یادتون رفته

خوب فکر کنین

حرفی

حدیثی

دعوایی

فحشی؟؟؟

چه جذابیتی داره براتون سایت زنونه؟¿

کلا با تبع خانم ها آشنا می شدم . تا تو زندگی واینده خودم همسره خودمو بهتر بشناسم مشکلات خانم ها رو بدونم . حساسیتاشون و ...

چرا اخه. دیگه جرئت نمیکنم حتی کیسو راهنمایی کنم. ادم کاره خیرم نمیتونه بکنه. حداقل ناظری چیزی بزارن ...

نمیخواد راهنمایی کنی اخه پسرجان

اینجا همه تخصص زنان زایمان بچه دارن

تو مسایل خانوما وارد نشو خاله زنک میشی برای آینده ت بده

2706