2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله حدیث کسا.

منی ک قرابود ivfکنم طبیعی باردار شدم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2728

چله یس هم دیگه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

دعای مقاتل بن سلیمان از امام سجاد(ع)

با نیت قلبی بخون 

من استادم میخواست اخراجم کنه 

دعا رو خوندم اصلا تو جلسه نیومد

و همه میگفتن اصلا سابفه نداشته

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

من یادمه این دعا رو انجام دادم قبلا حاجت گرفتم 

بعد مدت ها این پنج شنبه بازم میخوام انجام بدم ان شالله حاجت بگیرم

گفتیم که عقل از همه کاری به دراید بیچاره فرو ماند چو عشقش به سرافتاد 
چله حدیث کسا. منی ک قرابود ivfکنم طبیعی باردار شدم

عزبز جان تو نظر کرده بودی من ختم قرانم
کردم بچه دار طبیعی نشدم

رفتم ای وی اف کردم اونم شش هفتگی سقط شد

برای من هم دعا کن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
خوش بحالتون که حاجت گرفتید

ان شاالله شماهم ب هرچی میحوای برسی عزیزم و خواسته ی دلت با تقدیر خدا یکی بشه

عزبز جان تو نظر کرده بودی من ختم قرانم کردم بچه دار طبیعی نشدم رفتم ای وی اف کردم اونم شش هفتگی سق ...

قربونت عزیزم.ازشون بخواه جوابتو میدن.من از امام حسین خواستم بچمو و گفتم اگه پسر بود اسمشو حسین میذارم.دریت ۴۰ روز قبل اینکه بفهمم باردارم تربت امام حسین خورده بودم.اون ماه پری اومد ولی برای ماه بعد چله حدیث کسام ک تموم شد فرداش بیبی چک زدم فقط از رو سرگرمی خدا شاهده.وقتی دوحط شد فقط دستام میلرزید اولین کاری ک کردم رفتم وضو گرفتم و نماز شکر خوندم.قربون خدا برم ک معجزه میکنه دقیقا تو زمانی ک فکرشو نمیکنی..برام دعا کن عزیزم ک بسلامت دنیاش بیارم.پسر باشه یا دختر با جون و دل بزرگش میکنم.خدا خودش کمکم کنه.

2706