2733
2734
عنوان

تواین کرونی مرغ وبرنج وروغن ججوری خریدمیکنین که بصرفه تره

| مشاهده متن کامل بحث + 2897 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب گلم اگه نداره دیگه اسمش خساست نیست که 

اره درسته..ولی بعضی وقتاخسیس میشه 

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...
2738

برنج نیم دونه ی آذوقه ۱۹۰ فروشگاه کوروش

غذای برنجی یک روز درمیون میخوریم

روغن کم مصرف کنید هم واسه سلامتی خوبه

هم اقتصاد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
یکی امروز میگفت ما خانوادمون ۶نفره ماهی ۵تومن بابام درآمد داره و خواهر برادراش مدرسه رو میگفت هم مرغ ...

خانواده منم بابام حقوقش ۵تومن خودم ازدواج کردم دوتا داداش بزرگ بیکار دارم همچی هم میخورن برنج کامفیوز گوشت بره بهترین خوراک باز مامانم پس انداز داره خیلی هم پس انداز 

یه بسته ران و یه بسته سینه مرغ خریدم شد ۸۶ هزار تومن یعنی داغ کرده بو  مخم

ماهم امشب یه دونه مرغ کوجیک خریدیم شد  .۶هزارتومان دوسداشتم ازش یه سلفی بکیرم.خخخ

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...
2706