2733
2734

منکه نمیدونم ججوری برنامه ریزی کنم که بصرفه باشه والایاولخرج میشم یاخسیس.....

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...

هرجوری خرید کنیم آخر ماه با بدبختی سر میکنیم 🙄🤦🏻‍♀️

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من فقط بخاطر بچه ها مرغ وگوشت میپزم،وگرنه گیاه خواری پیش میگرفتم،اصلن ازگلوی آدم پایین نمیره،بااین و ...

خخخ.والا

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...
ماهی یه مرغ 

شوخی میکنی..من فکرمیکردم خسیس ترازشوهرمن نیست

2706