2737
2734
عنوان

من کم کمک کردم یعنی؟

197 بازدید | 9 پست

بابام خیلی خیلی خیلیییییییییی تو کارای خونه به مامانم کمک می کنه بعد توقع مامانم هم ازش بالاست از دیشب بابامو قرنطینه کردیم  وقتایی هم که از اتاق میاد بیرون ماسک می زنیم من صبح  ساعت شیش که بیدار شدم همشون خواب بودن  بعد درسامو یه دوره کردم و از هشت تا دوازده و چهل و پنج کلاس انلاین داشتم(دوازدهمم) بعد اتاقمو جارو زدم و میزتوالتو گردگیری کردم و چون  کثیف شده بودم یه دوشم گرفتم ظهر یه ساعتی فکر کنم با خواهرم (کلاس سومه)تو اتاقمون بگو بخند داشتیم بعد یه حدود نیم ساعت خوابیدم خواهرم اومد بیدارم کرد گفت که بابام میگه خودش گذاشته اب جوش اومده حالا من برم دم کنم(مامانمم خواب بود) بعد من دم کردم و اومدم یه مقدار درس خوندم بعد میوه چیدم و با مامانم و خواهرم خوردیم مامانم واسه بابام برد  بعد مامانم میزو جمع کرد خواهرم ظرفا رو شست منم گوشت خورشت شبمونو تفت دادم بعد شامم نشستم درس خوندم همین چند دقیقه پیش رفتم تو هال مامانم اومده میگه خیلی کم کمک می کنی

بعد من موندم چی بگم از دیشبم چند مرتبه گفتم واسه غذا کمک می کنم و خریدای خونه رو هم خودم انجام میدم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

خداروشکر مامانم نی نی سایت نداره وگرنه میگفت یاد بگیر از دختر مردم😂😂

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دخترهایی و میشناسم که اگه خودشون پاشن برن از یخچال آب بخورن مادره ازشون تشکر میکنه.

دست به سیاه و سفید نمیزنن دخترای امروزی. خوشبحال مادرت. ولی خوب دیگه سطح توقع مادر خیلی بالا رفته

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2738
بستگی داره بقیه چقد کار کردن

مامانم غذا پخته که ناهار بابام کمکش کرده منم شامو کمکش کردم سر وعده های غذایی هم مامانم واسه بابام می برد وظرفا رو شب چید تو ماشین عصرونه رو خواهرم شست صبحم یه دوسه ساعت مشغول درس و کلاس خواهرم بودن آبمیوه رو هم با خواهرم دوتایی درست کردن  برای همه  

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.