2733
2734
عنوان

هر کی راکوتان خورده بیاااادددد😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 132 پست
برا چی بوده هاا؟؟؟ الان ینی چی؟؟ نفهمیدم اییی خدااا😫

بعضیا مشکلاتی دارن باردار نمیشن من تاحالا کسیو نشنیدم بارداریش به مشکل خورده باشه چون قبلا این قرصه رو مصرف میکرده،قرص نورم اسکین همون راکوتانه

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
اصلا ربطی به ناباروری نداره فقط موقع خوردنش نباید باردار شی اگدم باردار شی بچه سقط میشه

خب خداروشکر چون تو عقدم

بعد یه چیزی 

این مدت من رابطه نداشتم

شماهم رابطه نداشتین 

چیکا میکردین دقیقا

یخورده سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما مشکلی برا پریودی و باروری نداشتیی؟؟؟

به هیچ عنوان 

اتفاقا چند شب پیش بحثش بود چه خواستگارانی که نپرید به خاطر جوش های من🤣تعدادش کم بود ولی بزرگ اندازه نخود و قرمز رنگ مثلا یهو یکی میزد وسط ابروم آنقدر بد بود که فرم چشام رو عوض میکرد

من خیلی اصرار داشتم مصرف نکنم از همین حرفا ترسیدم مشکل من فقط خشکی چشم و مو بود

به هیچ عنوان  اتفاقا چند شب پیش بحثش بود چه خواستگارانی که نپرید به خاطر جوش های من🤣تعدادش کم ...

الان خوب شدی؟؟؟؟

عزیزممم منم مثه تووو

ولی الان پشیمون نیسم ک ردشون کردم😂🤭

2738
خب خداروشکر چون تو عقدم بعد یه چیزی  این مدت من رابطه نداشتم شماهم رابطه نداشتین  چیکا ...

من مجردم والله 18 سالمه

ولی خب دکتر به دختر خالم گفته بود جلوگیری کن و اگه خواستی باردار شی دو ماه قبلش به من اطلاع بده

مرسی عشقم

خواهش میکنم عزیزدلم 😘دوستم هشت ماه خورد بعدا هم با اولین اقدامش باردار شد دکتر من بهترین دکتر پوست بود گفت فقط و فقط با اب فراوان بخور تا عوارضش بره

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
الان خوب شدی؟؟؟؟ عزیزممم منم مثه تووو ولی الان پشیمون نیسم ک ردشون کردم😂🤭

اخه من اصلا تو دوران بلوغ و دانشجویی جوش نداشتم یهو جوش زد و بعد مصرف تموم شد و خوب شد درمان رو کامل کن به اخرش که می رسه دوزش کم میشه😍ضمن اینکه فرم بینی در دوران مصرف خیلی جمع و جور و خوشگل میشه😊😉

2706