2733
2734
عنوان

هر کی راکوتان خورده بیاااادددد😱

2313 بازدید | 132 پست

سلام خوشگل موشگلا

من الان ۲۰ روزه راکوتان میخورم

صورتم بهتر شده ولی بازم جوش میزنه چه مدته دیگ طول میکشه تا خوب شه؟

و اینکه من اکنوترن میخورم درسته میگن خوب نیس؟؟؟

واقعانگرانم هر کی میدونه جوابمو بده توروخدا

6 ماه بهترین زمانع/

هیچیت نمیشع همش کشکع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو خود نی نی سایت خوندم که گفته بودن ضرر داره خیلی و البته یک نفرهم گفته بود دکتر گفته اینا شایعه س  ولی به هرحال به نظر من قرص کلا ضرر داره 

ببین جوشات هورمونیه یا نه    اگه هورمونی نباشه که خیلی راحت با ماسک های مختلف میره   من خودمم که جوش هورمونی میزنم صورتم خداروشکر با ماسک های صورت خییییلی بهتر شده    من همش عسل و دارچین میطنم یعنی فوق العاده س   فوق العاده   البته هرروز باید بزنی به مدت کم کم یک ماه    ولی زدی نتیجه دیدی  دعام کن 

2731

اوه عزیز من،من الان دارم نزدیک 3 ماه می خورم دکتر هنوز داره بهم میگه به نصف درمانم نرسیدی اونوقت تو 20 روز خوردی داری اینو میگی. عزیزم من که شروع کردم صورتم ریخت بیرون انگاری می خواست تخلیه شه و همینطورم شد وکلی جوش زد الان انگار پوستم سبک شده یه همچین حالتی تازه دکتر بهم گفت باید 200 تا کپسول بخورم من هنوز 80 تا خوردم بعد گفت باید آخرش برای جای جوش ها برم لیزر

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
میگن مضره ولی زیر نظر پزشک باشی مقدار مصرفی ک میگه فکر نکنم چیزی بشه بغییر اونم زیاد چربی تندی و گرم ...

اخه گف دارو گیاهی اینا نخور

مرسب جوابمو دادی گلم😍

2738
اوه عزیز من،من الان دارم نزدیک 3 ماه می خورم دکتر هنوز داره بهم میگه به نصف درمانم نرسیدی اونوقت تو ...

من روزی یکی میخورم گلم

خب عزیزم صورت من کم جوش داش گفتم شاید بخاطر اون زودتر خوب شه🥺

نه ضرر نداره در صورتیکه تحت نظر پزشک باشی چون باید هر ماه آزمایش بری تا آنزیم و چربی کبدت چک بشه اون ضرری که خیلی براش میگن برای خانوم های بارداره 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
2706