2737
2734

داره دندون درمیاره یا سرش درد میکنه یا لثه هاش هی دستشو میزنه ب سرش یا هم صورتشو میچلونه 

چیکار کنم کمتر درد بکشه تنها هنرم اینکه ب زور بخوابونمش 😐

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استا بده.دیفن بزن به لثه هاش.مسواک انگشتی بکش

مسواک انگشتیو ک نمیذاره ازم میگیره ک اودش انجام بده

استا هم گاهی ک اذیته یکم میدم ولی تو طول روز چیکار کنم

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2731
آستامینوفن بده  ژل مخصوص دندون بخر از داروخونه بمال رو لثش

دکترش گف نکن اینکارو بعد ک اثرش بره دردشو بدتر حس میکنه بیشتر اذیت میشه😣

مسواک انگشتیو ک نمیذاره ازم میگیره ک اودش انجام بده استا هم گاهی ک اذیته یکم میدم ولی تو طول روز چی ...

من استا و دیفن میزدم به لثه هاش.ژل دنتی کیدباریج بخر بزن اروم میشه.اگه خیلی  به سرش میکوبید استا میدادم بخوره.هویج وخیار بده دستش بکشه به لثه هاش.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
من استا و دیفن میزدم به لثه هاش.ژل دنتی کیدباریج بخر بزن اروم میشه.اگه خیلی  به سرش میکوبید است ...

باشه ممنون😍

2738
دکتر گوه خورد

عجب😐

دکتر گوه خورد

من تو این یکسال وچهارماه دخترم دکتر نبردم.فقط ازتجربیات مامانم وخواهرام استفاده کردم.همیشه هم خوب بوده

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

عزیزم چیزای سفت مث هویج بهش بده بکشه ب لثه هاش ولی مواظب باش یهو نکنه بپره تو گلوش

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
عجب😐

هویج و بزار فریزر یخ بزنه بعد بده گاز بزنه آروم میشه فقط مواظب باش نره تو گلوش

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست

پستونک یا هویج بزار فریزر یخ بزنه بزار روی لثه

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2706