2410
2553
عنوان

شغل شوهراتون چیه؟ و درامدشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23003 بازدید | 489 پست
ارتش و سپاه حقوقشون نسبت ب نیرو انتظامی کمتره

ما الان همکار شوهرم هست که باهم توی یه قسمت کار میکنن ولی چون با لیسانس اومدن و افسر هستن پایه حقوقشون بالاتره ولی کسی که با دیپلم رفته درجه داره پایه حقوقش کمتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ما الان همکار شوهرم هست که باهم توی یه قسمت کار میکنن ولی چون با لیسانس اومدن و افسر هستن پایه حقوقش ...

ولی از اون جایی ک من اطلاع دارم ۳ تومن نیست باید نزدیک ۴ تومن بگیرید.چند سال خدمتن؟

🥰🥰🥰
2714
مسافری هست ایرلاین ها متفاوت هستن و اصولا بر اساس ساعت پرواز حقوق میدن

اونا میگفتن توی پروازای خارجین

یکیشونم میخاست مهاجرت کنه

بنطر شما حقوقش راست میگفتن؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
نه عزیزم سپاه خیلی بیشتره 

سپاه حقوقی که توی حکمشون میزنن متوسطه ولی با مزایا و ... سر به فلک میکشه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706