2733
2734
عنوان

شغل شوهراتون چیه؟ و درامدشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23034 بازدید | 489 پست
فوبیای قاضی دارم  نخند😢😢😢😢😢😢 الان مهریت چقدره ؟ قانون براتم گزاشته ؟  

من گفتم مهریهنمیخوام حق طلاق و حضانت گرفتم ولی خودش گفت ۳۱۳ تا سکه 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی پدرتوو خرج شما و میده  ماشالا ان شاء همیهش پر برکت باش  فکر میکردم خیلی درامد داش ...

پدرم بزرگترین طلافروشی منطقه خودمون رو داره و چون طلای نو رو به قیمت دست دوم حساب میکنه خیلی مشتری داره از کل استان و حتی از استان های اطراف با حداقل 35 سال سابقه کار 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2728
طلا فروشی بهترسن شغل چون جنس مغازه خودش سرمایست  ولی کار هرکسی نیست

اره تبریز زدن طلافروشی رو ...فک کنم دیدین کلیپ هاشو...تازه سارق هارو میشناسم به حال اونا موندم که قراره چی بشه چون زن وبچه دارن

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
اگه از خواهرت بپرسی میدونه حقوقشون بستگی ب فروش فروشگاه داره

نه نداشت😐خدایی کارش خیلی سنگینه ولی الان نمیره دیگه ولی با اون کارت 400تومنیش 3600 می‌گرفت 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

[QUOTE=161150753]باور نکن یه چیزای میگن دیگه  ملتو‌گاگپل فرض میکنن [/QUOTE دخترا اااااا طلا خیلی گرون شده.. چرا نباید باور کنید. 

اهواز فلفلی سابق.. دیگه خط ندارم واسه ثبت نام. بیخیال شیدبا خط خاهرم اومدم 🤕
2738
من گفتم مهریهنمیخوام حق طلاق و حضانت گرفتم ولی خودش گفت ۳۱۳ تا سکه 

یاخدا توجزء بندگان شانسیه خدایی 

ماروبگوخودمون جردادیم کسی حق طلاق نداد

تازه قهرم کردن گفتن این توفکرش ازهمون ابتدا طلاقه

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
کارمند افق کورش، ۰۰ ۵۵ ، خودم ۱۹۰۰

خودت چکار میکنی؟

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙
بگی چرا نباید بیان جمله قشنگتر میشه تا بگی باید نیان😊😊

آره خودمم دیدم. نتونستم برگردم اصلاح کنم 😂سندش کرذم.. 

اهواز فلفلی سابق.. دیگه خط ندارم واسه ثبت نام. بیخیال شیدبا خط خاهرم اومدم 🤕
نه نداشت😐خدایی کارش خیلی سنگینه ولی الان نمیره دیگه ولی با اون کارت 400تومنیش 3600 می‌گرفت 

اینم با اون کارته ۳۱۰۰ میگیره . 

والا ب اینا ک همچنین میگن

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2706