2726
عنوان

کیا طلاق گرفتن بیاید توروخدا

976 بازدید | 31 پست

من بعد از کلی گیر و دار الان یک ساله خونه پدرمم

شوهرمم لج کرده میگ طلاق نمیدم منم ک مهرمو گذاشتم اجرا تصمیم برا طلاق جدیه شوهرم اعتباد داره ب گراس و تریاک چیکار کنم اگ طلاق نده شوهر شمام انقد لجبازی میکرد ک یسال بلاتکلیفتون بزاره مثلا دارم دیونه میشم دیگ بخدا پول وکیلم ندارم 

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم، اول از همه برات آرزوی آرامش دارم تا در شرایطی آرام فکر کنی و تصمیم درست بگیری، همسر معتاد، بی مهر و مسئولیت نیز هست باید هم جدا بشی، مطمینا زمان بره، به هر حال اینجا ایرانه و اگر مرد نخواد طلاق بده کمی زمان و حوصله میخواد، خود دادگاه مشاورداره و خوب راهنماییت میکنه، مهم صلابت و جدیت خودته، درخواست دادی، یکم میبرن میارنت که مطمئن بشن تصمیمت جدیه، به همسرت هم احضاریه میدن بالاخره بعد مشاوره دادگاه کار یکسره میشه، قوی باش و پیگیر عزیزم 

منم میخوام بگیرم میگه نمیدم تازه میرم حق ازدواجم میگیرم زنم میگیرم چه دنیای بیخودی شده من هنوز اقدام ...

واسه منم رفته حق ازدواج گرفته بی پدر

سلام عزیزم، اول از همه برات آرزوی آرامش دارم تا در شرایطی آرام فکر کنی و تصمیم درست بگیری، همسر معتا ...

میگ بیس سال دیگه هم بگذره طلاقت نمیدم بعد میگن اگ معتاد بودنش ب حد کارتن خوابی نباشه قاضی حکم عسرو حرج نمیده خیلی قانون مزخرفیه

چرا متاسفانه داشته ولی تا زیر ی سقف نرفتیم متوجه نشدم

اخه چطور متوجه نشدی عزیزم ازمایش واینها

به هرحال اگه نمیخوای کمکش کنی ترک کنه خب اعتیاد یکی از دلایلی هست که خانوم میتونه طلاق بگیره دیگه تو عقد نامه هست

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤
اخه چطور متوجه نشدی عزیزم ازمایش واینها به هرحال اگه نمیخوای کمکش کنی ترک کنه خب اعتیاد یکی از دلای ...

اخه الان هرارتا راهکار هست واسه اینکه اعتیاد و منفی نشون بده واسه منم ازین راهکارا استفاده کرده ایشالا ک سر خانودش بیاد

چون اعتیاد دارن اگه ارجاع به ترک اعتیاد شده و نتونسته ترک کنه  عسرو حرج برای زوجه محسوب میشه براتون حکم طلاق صادر میشه.

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
میگ بیس سال دیگه هم بگذره طلاقت نمیدم بعد میگن اگ معتاد بودنش ب حد کارتن خوابی نباشه قاضی حکم عسرو ح ...

بیشترش شایعه است که کارتن خوابی ثابت بشه و.... روحیه ات برای طلاق ضعیفه، قوی باش باید دایم پیگیر باشی بری دادگاه، دلایل درست بیار، هر کاریت کرده بگو، از کتک کاری، خیانت هر چی داری بگو، تازه اگر معتاده،مردونگی درستی هم نداره، مشاور دادگاه بهتر راهنماییت میکته، چرا از الان آیه یاس مبخونی، خودت باورت نمیشه که طلاقت بده! از حالا که ضعیفی بعد طلاق میخوای چکار کنی؟ زنها گرفتار چهار تا نون نحص هستند نادانی، ناتوانی نگرانی و نیازمندی که درون همچنین ازدواجهایی میمونن، شما گرفتار کدام نون هستی؟ 

2706