2737
2734
عنوان

پیام های شوهرم

737 بازدید | 22 پست

من 99درصد مطمعنم نامرد خیانت کرده طرف هم میشناسم یه زنه 15سال ازم بزرگ تره ..شوهر ودوتابچه داره اشنایم حالا میخواستم به شوهرم گفتم اینجور جوابم داد شک به دلم انداخت میخواستم برم به شوهرش بگم و ابروریزی کنم اینجورگف به شک افتادم  میگم یه وقتی تهمت نباشه ... البته در حد یک درصده ..نظر شما چیه این نامرد هارت و پورت کرده و از رو ترس حرف میزنه یا نه من دارم تهمت میزنم اینمم پیاماش 

هی هیچی بهت نگفتم پر رو شدی بزو خودت جمع کن خاک تو سرت بشه از سره...حرف دهنت بفهم چی داری میگی مثل سگ میندازمت بیرون از زندگیم اگه نتونی ثابت کنی حرفت تو خوابم نمیتونی بچمو ببینی فقط میگم خاک تو سرت..رو حرفم هستم تو هم باید بمونی رو حرفت ببینم من چجوری زندگی کردم فقط تهمتی که داری میزنی نتونی ثابت کنی روزگارت سیاه میکنم کاری میکنم اب خوش از گلوت پایین نره نابودت میکنم از الان خودتو نابود شده بدون...نابودت میکنم نابودت میکنم نابودت میکنم  کاری میکنم اب نتونی بخوری جهنم میارم جلو چشات کاری میکنم نتونی سربلند کنی تادیگه نتونی هرگوهی خواسی بخوری بعدش پا پس بکشی بچه مال منه بکن توسرت حسرتش بدلت میذارم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا خدا

فقط ب خدا واگذار کن خدا بشه وکیلت و بهترین قضاوتو کنه 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2738
کسی که یه کاری کرده اینجوری خط و نشون میکشه من عوضی جماعتو میشناسم تو هم نگران نشو از قدیم گفتن ...

نه به شخمم نیس اخه اون زنه در حدم نیس ک بخوام غصه بخورم

نمیخوام اتیشی بشی ولی زندگی بهم ثابت کرده اونکه عوصی تره بیشتر مظلوم نمایی میکنه و میخواد تقصیرا رو بندازه گردن طرف مقابل

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نمیخوام اتیشی بشی ولی زندگی بهم ثابت کرده اونکه عوصی تره بیشتر مظلوم نمایی میکنه و میخواد تقصیرا رو ...

بله میدونم از منم  آتو داره مال خیلی سال پیش که البته خودش مقصره اونم داره با اون تهدیدم میکنه

2706