2737
2734
عنوان

راسته که واکسن کرونا رو چاقا زیاد تاثیر نداره،😬😬☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 59 پست

حالا بذا ساخته بشه بععععددد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واکسنی که هنوز ساخته نشده چطور میشه تشخیص داد رو چاقا جواب نمیده؟؟؟

گفت کرونا نه واکسن  

نه اتفاقا ردی چاقا بدتره کن اینطور شنیدم

مقادمت بدی کمتره و فشارخون و اینا همه دخیله

اینا به کنار اضافه وزن تنفس رو مختل میکنه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
فقط کاربریت😐😂    

😂😂 غمتون نباشه خودم واکسن کرونا و برای تک تکتون میخرم وارد میکنم😅

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
2738

عزیز دلم برای کسانی که اضافه وزن دارن کرونا رو زودتر میگیرن و سخت تر خوب میشن گلم مربوط به واکسن نیست قشنگم

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
گفت کرونا نه واکسن     نه اتفاقا ردی چاقا بدتره کن اینطور شنیدم مقادمت بدی کمتره و فشارخ ...

گفت واکسن😐

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
واکسنی که هنوز ساخته نشده چطور میشه تشخیص داد رو چاقا جواب نمیده؟؟؟

نمیدونم منم از یکی شنیدم که گفتن رو چاقا امتحان کردن زیاد اثر نداشته

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
2706