2726
عنوان

سوال راجب دندون‌..

155 بازدید | 20 پست

سلام

شبتون بخیر

من تقریبا ۳ هفته پیش یه دندونم رو پر کردم

از اون موقع درد میکرد دردش منو از خواب بیدار نمیکرد 

دردش لای دندونه نمیدونم متوجه میشید یان وقتی دستم رو میزنم به لایه دندونم درد شدیدی میگیره که اون یکیا نمیگیرن موقع جویدن هم حتی چیزای نرم درد میکنه حالا امروز رفتم دکتر گفتم بهش گفت شاید بلنده کوتاه کرد دوباره احساس همون درد ها رو میکنم😔چیکار کنم؟ به نظرتون چیشده؟

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

اهان اینم بگم نخ دندون بزور میره لاش دکتر گفت عب نداره😑

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دندونت عصب کشی میخواسته نه پرکردن،تقصیره دکترته

تو عکس نشون نداد عصب کشی اخه سطحی خراب بود

مگه دندون به عصب رسیده درد نداره😑برای من درد نمیکنه فقط موقع جویدن

تو عکس نشون نداد عصب کشی اخه سطحی خراب بود مگه دندون به عصب رسیده درد نداره😑برای من درد نمیکنه فقط ...

والا چندوقت پیش رفتم کلینیک،یه خانومه مثل شما بود،دکترمن عکسش نگاه کرد گفت دکترت اشتباه کرده دندونت به عصب رسیده بوده،خانونه تعجب کرد گفت اصلا قبلش دردنداشتم واسه چکاب رفتم دکتر

والا چندوقت پیش رفتم کلینیک،یه خانومه مثل شما بود،دکترمن عکسش نگاه کرد گفت دکترت اشتباه کرده دندونت ...

واقعا🥶وای چراااا😭اخه سنم کمه واسه عصب کشی

اهان اینم بگم نخ دندون بزور میره لاش دکتر گفت عب نداره😑

مطمینی دکتر بود؟!!!!!اسمشو بزن تو سایت نظام ببین اطلاعاتش هست!

نخ دندون بعد هر ترمیم باید با صدای یه تق از بین دندونا رد بشه به راحتی 

عزیز بخاطر کرونا مطب خصوصی بریم یا دولتی?فرق میکنه میزان رعایت بهداشتشون?

مطب های شخصی یا کلینیکای خصوصی تو محلات خوب شهر که معمولا سطح خیلی بالایی رعایت میکنن.جاهای شناخته شده و معروف برید 

[QUOTE=161119872]مطمینی دکتر بود؟!!!!!اسمشو بزن تو سایت نظام ببین اطلاعاتش هست! نخ دندون بعد هر ترمیم باید با صدای ی ...[/QUOTE

دکتر بود دیگه خیاط نبود که

گفتم نخ دندون نمیره لاش گفت بده بگم چجوری برد تو گفت از بغل بکش بیرون

2706