2733
2734
عنوان

شوهرم اعصابمو بهم ریخت

646 بازدید | 29 پست

دیروز گفتم خورش بادمجون درست کنم 

گفت باشه

درست کردم لب نزد اومد براخودش نون پنیر خورد گفت شما میخورمش

شب  هم رفتیم خونه باباش اینا گفتن کباب میکنیم

اومدیم خونه گفت فردا ناهار میخوریمش

امروز بعدازخدمت که برگشت خونه گفت غذاخوردم

حالا من نه چای برا خودم درست کردم خوردم نه غذا خورده بودم 

😔یه ادم چقد میتونه رو مخ باشه

چند روز پیش هم گفتم ماش درست کنم گفت باشه بازم لب نزد

بعدم گفت من تاحالا اصلا ماش نخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته دارین با هم زندگی می‌کنید؟ 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728
خورشت بامیه  درست کردم اشتباه شذ

انصافا خورشت بامیه رو منم نمیخورم حالا هر کی درست کرده باشه....ماش هم همینطور,چه جوری پختیش

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738

خب چیزایی که میدونی دوست نداره سعی کن نپذی یا نیست بپذ خودت بخور...خواسته دلت رو نشکنه وگرنه دوست نداره

چرا واسه خودت چایی نزاشتی؟اشتباه از خودته واسه خودت ارزش قائل باش چای بزار،میوه بشور،دمنوش درست کن وقتی نیستش هم بخور.

اگرم دیر میاد تو ته بندی کن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706