2733
2734

مادر همسرم هر وقت بریم خونه اشون خواهرشوهرم هم هست معمولا بیشتر اوقات بعد روز میریم برای ناهار شام هم اون جا هستیم

میاد از خواهرشوهرم میپرسه چی دلت میخواد بپزم برای شام 

تا به حال یک بار هم از ما نپرسیده خب نظر شما چی هست

یا مثلا میاد جلوی من به خواهرشوهرم میگه هوس چی کردی درست کنم برای شام منم حتما هویج هستم اون وسط

به نظرتون جای ناراحتی داره این موضوع

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

آره خب آدم ناراحت میشه میخوای با آرامش و در حد ی گله کردن به همسرت بگو حداقل اگر ازت نمیپرسن جلو روت هم از ایشون نپرسه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر این چیزا خودتو ناراحت نکن ..درگیر همچین حرفهانباش

آخه خب کمی ناراحت می شم از رفتار اش

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...
2731
نه چون شما عروسی واون بچش هست  

پس چرا کاری براشون پیش بیاد اول عروس؟

پس چرا کاری براشون پیش بیاد اول عروس؟

عروس یا پسر ؟

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
2738

به نظرم بیشتر ازشما شوهرتون باید ناراحت بشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
به نظرم بیشتر ازشما شوهرتون باید ناراحت بشه

برایش مهم نیست البته شاید هم باشه ولی به رو نمیاره

2706