2726
عنوان

قدر شوهرتون بدونید........

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 46 پست
کاش ما زنای ایرانی اینقدر م ب طلا اهمیت میدیم یکم ب سلامتی و خودمون اهمیت میدادیم.

خدایا ببخش منو غیبت نشه باورکن ‌چن شب همسر یکی از آشنایانو دیدم دستاش پرالنگو تا آرنج سنجاق سینه داشت بع چه بزرگی وانگشتراشم نگم برات 

اما اما دندوناش داغون یه دونه النگوشو میداد برادندوناش بس بود 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا ببخش منو غیبت نشه باورکن ‌چن شب همسر یکی از آشنایانو دیدم دستاش پرالنگو تا آرنج سنجاق سینه داش ...

اونوقت من یه دونه دستبند داشتم فروختم دندونامو عصب کشی کردم و درست کرد

خدایا ببخش منو غیبت نشه باورکن ‌چن شب همسر یکی از آشنایانو دیدم دستاش پرالنگو تا آرنج سنجاق سینه داش ...

شاید شوهرش اجازه نمیده!

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2728
اونوقت من یه دونه دستبند داشتم فروختم دندونامو عصب کشی کردم و درست کرد

شک نکن درسترین کارو شما کردین

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
شاید شوهرش اجازه نمیده!

نه بابا شوهرش  به چه پولداریه برنامه سفرشونو همه چیشون همیشه جوره نمیدونم خانومه چرا اینقد برادندوناش بی اهمیته 

نه بابا شوهرش  به چه پولداریه برنامه سفرشونو همه چیشون همیشه جوره نمیدونم خانومه چرا اینقد براد ...

عجیبات😐😐😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
اره حتی یکبارم نشده چیزی که من دوستدارمو واسم بخره پس دوست داشتن چیه جز اینکه کاری که طرف مقابلم دوس ...

خب تو این وضعیت اقتصادی داره کار میکنه زحمت می‌کشه که آسایش تو و بچه هات رو فراهم کنه نون حلال بزاره پای سفره تون خرج خوشگذرونیش که نکرده وسیله مغازه گرفته تا کارش رونق بگیره دوست داشتن به درک کردنه 

کاربر خانم😐😂
که اون دستبند مال دوران مجردیم بود

منم طلاهامو دادم رهن خونه

میدونم دیگه هیچوقت برام هیچی نمیخره

ولی غصه نخور خدای ماهم بزرگه

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بیا هرچی طلا دارم ماله تو بخدا ۲ساله عروسی کردم فقط بیرون میرم حلقه میندازم طلاهام داخله کمدمه همونجاخاک میخورن طلا مهم نیس گلم مهم خوشبختیه اینکه کنارش آرامش داشته باشی همین ک  کنارته سالمه و سالمی ی دنیاااس برا خودش

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍

دوست عزیز چند سالته؟

تو‌دوران pms نیستی؟

حرفاتون خیلی بچگانه و غیرمنطقیه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
حتی من گفتم پول قسط وامو خودم میدم از خیاطی که میکنم ولی باز این کارو کرد ازش بدم میاد هیچچچ حسی ...

ناراحت نشو دوستم طلا اونقد مهم نیس که اوقات خودتو تلخ کنی ،من میخرم ریز ریز طلا جم شد واسه خانه ماشین ایچیزا میفروشم طلا سرمایه مرده بنظرم که ماحملش میکنیم من بجز گوشواره وگردنبند دوس ندارم اویزون کنم بخودم طلا 

منتظر روزای بهترم ✌
2706