2726
عنوان

خانوادم هنوز به پوششم و تنهایی بیرون رفتنم گیر میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 5760 بازدید | 130 پست
بالام دست بزن داره بدجور کتک میزنه...یه بار تنها رفتم سوپرمارکت تا سرکوچه اومد دنبال با ماشین کتکم ز ...

واااییی 😐چرا خب؟

مامانتم مثله بابات فکر میکنه ؟

چنسالشونه؟

هیاهوی بسیار برای هیچ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنا برا صلاح خودت میگن جامعه واقعا خراب شده.

یعنی چی صلاح خودت؟؟؟؟؟دارن منو شکنجه روحی جسمی میدن بعد شما میگی صلاح؟؟؟!!!!کتک میخورم صلاحه لابد،،حق تصمیم درمورد لباسم ندارم،صلاحهه؟؟!!

کلا کسایی که همیشه ما در نظرشون کوچیکیم پدر و مادرن

من خودمم مادربزرگ هام وقتی احوال پدر و مادرم رو میپرسن جوری ان که من اصلا حس نمیکنم مامان و بابام جفتشون ۴۰ به بالان

من الان خودمم ۲۱-۲۲ سالمه هر وقت میرم بیرون مامانم میگه حواست باشه نری تو شلوغی ها دست به جایی نزن به خاطر کرونا

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
2728
بخدا ادم دورش یه چیزایی میبینه میگه اینا کجای کارن ما کجا،الان دخترا همه پارتی میرن،مشروب میخورن موا ...

به خدا همینه...بدبخت تر از ما نیست ،،تا حالا هم خودمو پاک نگه داشتم به اختیار خودم ولی رفتارشون با من مثل ه ر ز ه هاست

میفهمم درکت میکنم.

بعضی خانواده ها شدیدا ناموس پرستن و رو ناموسشون حساسن.

ولی خب خانوادت به خاطر خودت میگن.

هرچی میگن بهشون گوش کن. تا زمانی که ازدواج نکردی تحت لوای پدرت هستی و باید مطیع پدرت باشی.

کاریش نمیشه کرد.

منم همین مشکلو دارم تازه  قبل کرونا که عروسی اینا میگرفتن، بابام اجازه نمیداد با مامانم مجلس عروسی برم که مبادا یه خانومی منو ببینه برای پسرش خواستگاری کنه.😂

عزیزم شاید بهت واقعن دارن سخت میگیرن ولی اینو مطمئن باش که بیشتر از هر کسی دوست دارن، بیشتر از هرکسی ...

طرز فکرتون اشتباهه

محدود کردن همه چیو بدتر میکنه 

باید تعادل حفظ شه

هیاهوی بسیار برای هیچ...
عزیزم شاید بهت واقعن دارن سخت میگیرن ولی اینو مطمئن باش که بیشتر از هر کسی دوست دارن، بیشتر از هرکسی ...

فدات شم بابام یه روانیه به تمام معناست میگه ایشالله بمیری،،این عشقه یا دوست داشتن یا محبت؟؟!!!!کتکم میزنه کبودم میکنه

به خدا همینه...بدبخت تر از ما نیست ،،تا حالا هم خودمو پاک نگه داشتم به اختیار خودم ولی رفتارشون با م ...

میدونم منم چند وقت پیشا یه تاپیک زدم از حرفایی که مامانم بهم زد تا استخونم سوختم ولی پاکش کردم،خیلی سخته ادم از عزیزتریناش همچین حرفایی بشنوه درحالی که کاری نکرده،حالا همونایی که واقعا خراب وهرزه ان خانوادشون مثل کوه پشتشونه نمیذاره کسی بهشون بگه بالاچشمت ابروعه،برای ما خودمون پاک ومتینیم الکی بهمون تهمت میزنن،مامان من که وقتی کسی ازم تعریف میکنه تا قانع نکنه طرفو که اشتباه میکنه ول نمیکنه😐

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم💫...
کلا کسایی که همیشه ما در نظرشون کوچیکیم پدر و مادرن من خودمم مادربزرگ هام وقتی احوال پدر و مادرم رو ...

این که از خودت در برابر کرونا محافظت کن خوبه،،،بحث ما اصلا این حرفا نیست

میفهمم درکت میکنم. بعضی خانواده ها شدیدا ناموس پرستن و رو ناموسشون حساسن. ولی خب خانوادت به خاطر خ ...

برده و بنده پدرم نیستم که گوش به فرمان باشم،،خدا هم تو اطاعتش ما رو مجبور نکرده،بندش از خدا بیشتر انتظار فرمانبرداری داره.خود بابام به شدت هیزه و و دهنش کثیف پر از فحش های ناموسی زشت

2706