2726
عنوان

همینجوری

114 بازدید | 8 پست

بچه ها معمولا من خودم تو تاپیکا بیشتر مشاوره میدم 😂ولی ایندفعه حالا جدا از شوخی ی مشکلی دارم ؛ ببینید من قشنگ توضیح میدم اول بعد ک تمام توضیحاتو خوندید ؛ نظر بدید :

من با مامان بابام خیلی مشکل دارم ؛ ببینید اصن انگار منو درک نمیکنن ؛ مثلا مامانم میگ روشت برا درس خوندن اشتباهه در حالی ک من دهمو با همین روش پاس کردم اونم خیلی راحت 

..؛ فقط امسال یکم سخت تر شده ؛ باید بیشتر تلاش کنم ؛ مثلا یبار واقعا امتحان داشتم ؛ خیلی هم خونده بودم ؛ بعد فقط 5 دقیقه کتابو گذاشتم کنار چون واقعا نمیکشیدم بعد اومد دید و گفت مثل همیشه بیکاری ک ؛ در کل هیچ وقت هیچ کدوم درکم نکردن و حرفاموقبول نکردن ؛ یبار سر اذان از خدا خواستم ک منو بکشه هم من راحت شم هم اونا ؛ دیگ بگید چکار کنم ؟ ببینید من دنبال نصیحت نیستم ؛ دنبال راهکارم ؛ پس اگ کسی نصیحت کنه ؛ واقعا ناراحت میشم 

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی حساس شدی به حرفاش بیشتر مامان ازاین حرفا میزنن بچه هاهم معمولا عصبانی میشن به خودت بگو من ارومم من ارومم وزیاد باهاشون کل کل نکن بیشتر باعث دوریتون ازهمدیگه میشه شاید یه نامه براش بنویسی حرفاتو با ارانش بهش بگی وبهش بدی تا بخونه کارساز باشه 

خیلی حساس شدی به حرفاش بیشتر مامان ازاین حرفا میزنن بچه هاهم معمولا عصبانی میشن به خودت بگو من ارومم ...

خوب اگ منظورت اینه ک با حرف زدن حل میشه؛ من قبلا روش فیس تو فیس یا همون صحبت رودررو هم امتحان کردم و جواب نداده .‌. ی جایی شنیده بودم فیس تو فیس بیشترین تاثیر رو داره ..😔

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)
خوب اگ منظورت اینه ک با حرف زدن حل میشه؛ من قبلا روش فیس تو فیس یا همون صحبت رودررو هم امتحان کردم و ...

فیس توفیس ادم زیاد نمیتونه احساساتشو کنترل کنه ولی تونامه بازبون نرم احساساتتو بهش بگو بگو که دوستش داری ودلت می خواد خوشحالش کنی ولی این تذکرای گاهو بی گاه باعث میشه حس بدی به شما دست میده بهش بگین اجازه بده با برنامه خودم پیش برم اگه احتیاج به کمک وراهنمایی شما داشتم حتما ازتون کمک می خوام بابت همه ی مهربونیاتون ازشما متشکرم