2726

من عجیب و غریب ترینش ازدواج

پسر خاله مادرم ۳۵ سالش بود 

با یک دختر ۱۶ ۱۷ ساله 😐😐😐

سال پیش ...

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

با اجازه ی اسی 😬

سلام دوستان

قابلمه های کهنتون رو بدین

(هر مارک و هرچقدر کهنه)

براساس وزنشون بهتون قابلمه ی نو بدیم

گرانیتی و روح کیلویی 30 تومن

چدن کیلویی 15 تومن

مس کیلویی 100 تومن

میتونید به جاش از فروشگاهمون هر قابلمه ای رو که میخواید بردارید

سرویس هامون از ۳۴۰ تومن شروع میشه تا ۴ میلیون

(مثلا ۳ تا قابلمه ی مسی دارید که وزن همشون باهم میشه ۴ کیلو

شما میتونید اندازه ی  ۴۰۰ هزار تومن قابلمه بردارید یا پول بزارید روی پولتون و یه سرویس بخرید)

فروش لوازم آشپزخانه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجیب ترینش دخترخاهرشوهرم ۱۷سالشه دوبارازدواج کرده وطلاق گرفته

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
عجیب ترینش دخترخاهرشوهرم ۱۷سالشه دوبارازدواج کرده وطلاق گرفته

🙄🙄🙄

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

یکی از آشناها دوست بودن باهم.بعد دعواشون نیشه دختره خواستگار داشته از لج دوست پسرش بله میگه و عقد میکنن ولی بعد میبینه بدون دوست پسر نمیتونه.با دوست پسرش فرار میکنن.دادگاه و پاسگاه و شلاق و فلان.اخرش باهم ازدواج میکنن الان نوه هم دارن

منم ی همسایه داشتیم خانوم 15سال بزرگ تر بود 2تا بچه از شوهر اول ک ازدواج کرده بودن 2تا هم از دومی دا ...

توی اینستا هست البته خانم بزرگتر نیست 

عجیب ترین ازدواج یکی از اقوام‌ که پسره خیلی خوشگل و با اخلاق و پولدار  رفت یک زن‌سطح خیلی پایین و گرفت دختره زیبا هم‌نبود.اینجاست که میگن علف به دهن بزی شیرینه. دختره جهاز که نداشت و داماد تازه خرج خانواده عروس و هم میداد. از این نظر من فکر کردم. خدا چقدر اون خانواده رو دوست داشته که یک همچین کسی و براشون فرستاده☺ 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
یکی از آشناها دوست بودن باهم.بعد دعواشون نیشه دختره خواستگار داشته از لج دوست پسرش بله میگه و عقد می ...

😂😂😂😂

من پسر عمم ۲۷ سالش بوود باخانومه چهل ساله ازدواج کرد که بچه هاش همسن این بودن و نوه داشت

واقعا چه فکری میکنن با زن سن بالاتر از خودشون ازدواج میکنن

یا اصلا زنه باخودش چه فکری میکنه باپسری که ۱۳ سال ازش کوچیکه ازدواج میکنه اصلا نمیتونم درک کنم 😑

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد...😔
دایی کوچیکم با زندایی بزرگم بعداز فوت داییم ازدواج کرد

زن داییت باید خیلی عالی باشع حتما

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2706