2726
عنوان

وقتی مرد عنکبوتی لواشک درست میکنه😎😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3673 بازدید | 380 پست
دوستان خبردارین اسی مرد  خبری نیس 😭😭😭😭😭اللواشک براش بفرستین به جای الفاتحه تا بهوش بیاد😢 ...

ی دور از جونی چیزی بگید خب 

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب گفتم لواشک بفرستم زنده میشی لازم نمیشد😂😂توقلبم گفتم من

اینجوری گفتید دیگه خبری از لواشک نیس

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
توهم مث من فحش میخوری؟

ینی ب شمام فحش میدن 😑

ی دور از جونی چیزی بگید خب 

نمیدونستم لواشک  مرده هاروزنده میکنه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
ینی ب شمام فحش میدن 😑

اوهوم تا دلتون بخواد 

خدا نکنه با یه آقا هم صحبت شیم ، هرچی ازدهنشون در میاد میگن که چرا به آقایون رو میدین

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
نمیدونستم لواشک  مرده هاروزنده میکنه

تا منو راهی قبرستون نکنید راضی نمیشیدااا، آبجی مرده چیه، دور از جونم من جوونم

اوهوم تا دلتون بخواد  خدا نکنه با یه آقا هم صحبت شیم ، هرچی ازدهنشون در میاد میگن که چرا به ...

باعث تاسفه 🙁

تا منو راهی قبرستون نکنید راضی نمیشیدااا، آبجی مرده چیه، دور از جونم من جوونم

دور از جونت پسرم😊

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
باعث تاسفه 🙁

به بهونه اینکه سایت زنونه است ،ولی سایت عمومیه وکلی خواننده خاموش داره 

همین کارا باعث میشه خیلی از آقایون با کاربری زنونه میان که چند شب پیش دست یکیشون رو شد

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 

استارتر عزیز

فکر کنم ترکیبی که فرمودید عالی بشه 

طعم ملس و ترش و شیرین میده 

اگه انار هم داشتید اضافه بفرمایید 

💛🌼💛🌼💛🌼💛🌼💛🌼💛

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
استارتر عزیز فکر کنم ترکیبی که فرمودید عالی بشه  طعم ملس و ترش و شیرین میده  اگه انار ه ...

اولین کسی هستید ک تایید کردید، بهش رب انار و آب زرشک زدم ببینیم چ شود 

2706