2726
عنوان

حرفای نامزدم 😭😭😭😭😭بیاااااین

1123 بازدید | 47 پست

دوستان من افغانستانی ام

تازه 3ماه میشه نامزد کردم 

نامزدم غریبه هستش 

یه شب نامزدم خونمون بود دامادمون هم اومده بود 

بعد رفتن نامزدم دامادمون برگشت گفتش ک این بی‌ناموس دیگه نیاد اینجا 

منم برگشتم گفتم ک تو با چع حقی تو خونه ما به شوهرم فوش میدی 

بشقاب ها رو پرت کرد سمت من

و با چاقو افتاد دنبالم ک میکشمت 

منم رفتم اتاق درو قفل کردم دامادمونو از خونه انداختن بیذون یهو گفتش خاله جنازه دختر تو ميندازم ولی نمیدارم ازدواج کنه 

زنگ زدم به نامزدم ک بیا میخاد منو بزنه 

نامزدمم اومد دعوا کردن گفتش من از گل نازک‌تر به زنم نگفتم باز تو اومدی کتکش میزنی 

خلاصه نامزدم اینا رفتن 

امروز کاغذ شکایت اومد دم خونه ما

ک دامادمون از نامزدم شکایت کرده 

مامانم یکسره فوش میده منو میگه حقته 

خدا داره بهت نشون میده خداکنه پسره ولت کنه ک بفهمی 

از ابن حرفا چیکار کنم😭

ولی نامزدم دلداریم میده میگه خوب کزدی من از کسی ترسی ندارم 

به‌ نامزدم میگم بذار معذرت خواهی کنم از دامادمون بلکی بیخیال بشه میگه اگ معدرت خواهی کنی نمیبخشمت 😭

فیلم هندیه مگه 😐😑

دامادتون چقد پرو هس ولی اجازه نده بهش اصلا 

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا خب به چ علت

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

دعوا سر چی  بود

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2706