2726
عنوان

چک کردن شوهر ایا کار خوبیست؟؟؟😁

168 بازدید | 29 پست

من خیلی ادم شکاکی هستم انقد که ماجرای خیانت شنیدم بنظرتون چکش کنم گوشی و اینارو 

نمیدونم چرا اینطوریم همش منتظرم چیزی پیدا کنم ازش قبلا اطمینان داشتم الان یسالیه اینطوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصلا نگا نمیکردم سایت منو شکاک کرد ☹☹☹بهصی وقتا فضولی میکنم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

دوستم روانشناسه... میگفت من خودم بعضی وقتاشوهرم حمومه گوشیشوچک میکنم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

از نظر بنده، تقوای درونی مرد یک مکانیزم هست و نظارت خارجی  یک مکانیزم دیگر، این دو مکانیزم باید در کنارهم فعال باشند😁😁😁😁😁

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

وای منم همینمممم خیلی شکاکم 😢 حالا بدبخت کاریم نمیکنه همش گیر میدم 😭

تازه ب مامانمم میگم ب بابا گیر بده بد ۲۳/۴ سال زندگی😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

حالا گیرم مچشو بگیری یا باید ببخشیشو کناربیای با این رفتار یا مستقیم طلاق که اونم باید اثبات شه که رابطه نامشروع داشته که قطعا نمیتونی ثابت کنی پس بیخیال بذا اگه یه درصدم خیانت میکنه ترس تورو داشته باشه

منم جدیدا یکم کرم درونم فعال شده و هر از چندگاهی چرخی میزنم تو گوشیش

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
حالا گیرم مچشو بگیری یا باید ببخشیشو کناربیای با این رفتار یا مستقیم طلاق که اونم باید اثبات شه که ر ...

اخه مثلا اگه خیانت کرد فک نکنه من احقم نمیفهمم 

اصن میخام پیشگیری کنم از این اتفاق

2706