2737
2739
عنوان

دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه

166 بازدید | 14 پست

دیگه از چیزی لذت نمیبرم

به همه چیزایی که میخواستم نرسیدم

از تو خونه موندن دارم دیوونه میشم

بیرونم که میرم خوش نمیگذره بهم

چیکاااااار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل همس تو قرنطینه کرونا و گرونیا

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728

تنها نیستی نمیدونم چیکار کنم تازه امروز شروع کردم کتاب شفای زندگی را بخونم و کتب چهار میثاق را بخونم از اول زندگیم این بودم و هستم ولی فقط سال ۹۵ و ۹۶ اونم چون دوتا اتفاق خوب برام افتاد وگرنه همونا هم ازم گرفته شد نیمه اول خوب بودم

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738

اهنگ شاد بزار ...................برقص...............اب بازی کن...................سر به سر بقیه بزار..........خیلی حال میده

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

من دلم پول زیاد میخوام که باهاش خرید زیاد کنم موهامو کراتین کنم دماغمو عمل کنم تردمیل بخرم لوازم آرایشی مشتی بخرم لباسهای قشنگ و زیاد 

هیکلمو ردیف کنم 

فقط اینا خوشحالم میکنه و دیگر هیچ 

حالم گرفته اس چون به هیچ کدومم نمیرسم

صلوات شفای هر درد وگرفتاریه💟به همدیگه صلوات هدیه بدین💜برام صلوات بفرستین دعام رد خور نداره 💟الهی حاجت بگیرین عجله کنین شب شهادت هست💟صلوات هدیه بدین دعا رو دستم میمونه 💜حال دلتون عوض میشه 💟اگه نماز هاتون سر جاشه 💜بفرستین صلوات 💜تا دعام بیاد🔐🔐🔐🔐🔐🔐🔐🔐🔐🔐🔐

2706