2737
2734
عنوان

کی میاد بهم سالاد اولیه یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 72 پست
مرغ و سیب زمینی و تخم مرغ رو بپز رندشون کن مرغم ریش کن خیارشورم خرد کن زیاد باشه خوشمزه تره چاشنیشم ...

همین 

همشو قاطی کنم 

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌
تخم‌مرغ  سیب‌زمینیو ابز میکنی مرغ رو هم جدا با نمک و اب میپزی وقتی همه پخته شدن تخم‌مرغو سیب ...

و هش نخود‌فرنگی و خیارشوره خرد کرده رو هم اضافه میکنی اگر دوست‌داشتی مزتونی هویجه‌پخته رو هم رنده کنی بریزی

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

4سیب زمینی پوست بگیر با مرغ بذار بپزه بهش زرد خوبه و فلفل سیاه اضافه کن ی پیاز سالمم بنداز بعد که پختن سیب زمینی. و زنده کن بعد سینه مرغ رو ریش ریش کن بهش اضافه کن دوتا تخم مرغ هم بپز و رنده کن و به موادت اضافه کن.. خیار شور رو نگینی خورد کن  اگه هم دوست داری هویج رنده کن و به مواد اضافه کن  و سس مایونز برن و بخور

برای خر نفر یه سیب زمینی متوسط و تخم مرغ بذار آب پز بشه

یکم خیارشور و کالباس نگینی خورد کن

تخم مرغ و سیب زمینیتو رنده ریز کن خیار شور و کالباستو اضافه کن فلفل سیاهو قرمز بزن. سس مایونز و سس فرانسوی ترکیبی بزن چند قطره هم آبلیمو قشنگ هم بزن نمکو اندازه کن خیار شور چون خودش شوره احتیاط کن

بعدم بذار یخچال سرد بشه سردش خعلی خوشمزه تره😋 من اینجوری درست می کنم الویه هام تو فامیل زبانزده😁😁

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2728

بزن نت خب

ولی سیب زمینی آبپز و تخم مرغ آبپز رو رنده کن

سینه مرغ پخته شده رو ریش کن

نخود فرنگی و ذرت و هویج ک دلبخواهی من فقط ذرت میزنم

ماست و سس مایونز و نمک و ی کوچولو فلفل سیاه قاطی کن بزن بهشون

خیارشورم ک نگینی خورد کن بریز توش

عزیزم سیب زمینی،تخم مرغ ،سینه مرغ اب پز میکنید و رنده میکنید یکم کالباس رنده میکنید هویج رنده میکنید خیارشور رنده میکنید وهمه موادو قاطی میکنی نخود فرنگیم میریزی و سس مایونز یکم اویشن نمک فلفل خنک میشه با خیارشور گوجه کاهو و نون نوش جان 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2738

مرغ و سیب زمینی و تخم مرغ رو جدا جدا ابپز کن .

مرغ رو بانمک و پیاز و زردچوبه بپز. مثل خورشت فقط رب گوجه نریز.

بعد سبب زمینی و تخم مرغ رو رنده کن و مرغ هم ریشه کن . خیارشور هم رنده کن . نمک وفلفل و سس مایونز هم بهش بزنم با دست چنگ بزن خوب مواد مخلوط بشن . میتونی یه کم آب مرغ که پختی رو هم داخلش بریزی.

مواد زیر هم دلبخواهیه میتونی اصلا نریزی میتونی هرکدومش رو خواستی بریزی:

ذرت پخته شده ،نخود فرنگی پخته شده،هویج پخته شده ، یه کم آویشن 

بخدا بلدی بگو

احساس میکنم سرکارم😂

چندتا سیب زمینی رو با 3،4تا تخم مرغ بذار آب پز بشه

سینه ی مرغم بذار آبپز بشه و سیب زمینی و تخم مرغا رو له یا رنده کن،

خیارشور و یکی دوتاشو رنده کن بقیه شو هم نگینی خورد کن بریز توش سس مایونز هم به مقدار دلخواه اضافه کن! هویج رنده کن و نخود فرنگی هم داشتی یه کوچولو باآب بذار بپزه بریز توش و بذار تو یخچال سرد بشه بعدش بخورین!

خیارشورشو اونقدی بزن که نمکش اندازه بشه یعنی باید بچشی بدونی چقد لازمه

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️

سینه مرغ رو با پیاز وهویج و فلفل سیاه و نمک حسابی بپز و ریش ریش کن

تخم مرغ و سیب زمینی ابپز کن و رنده کن. خیار شور نگینی و همه مواد بالا رو حسابی مخلوط کن و سس مایونز بزن 

نخود فرنگی هم بزاری خیلی خوشمزه میشه 

برای ۴نفر

نصف سینه مرغ 

۳تا تخم مرغ 

۴تا سیب زمینی 

۵تا خیار شور 

۱شیشه کوچیک سس مایونز 

۱پینانه نخود فرنگی 

2706